Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek érdemes még ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes még ezzel a sráccal tovább foglalkoznom? 20/f

Figyelt kérdés
Van egy srác, akinek tetszem és bejövök, és megbeszéltük, hogy párkapcsolatot kezdünk, azonban amikor megtudta, hogy passzív vagyok, akkor meghátrált és mégsem akarja az egészet. Azt mondta, neki fontos a szex és ha így nem passzolunk össze, akkor nem érdemes belevágni az egészbe. (Ő is passzív). Ez nekem eléggé rosszul esett, mert kedvelem és most csalódtam benne, hogy ilyen szélsőséges és beszűkült elvei, nézetei vannak, amikből nem enged, pedig szerintem nem kellene, hogy ez akadálya legyen egy párkapcsolatnak, ha két ember kedveli és szereti egymást. Emiatt elég felszínesnek találom most már őt. Úgy gondolom, más módszer is van a szexualitás megélésére egy párkapcsolatban és ezt mondtam is neki, meg azt is, hogy nekem is fontos a szex. Azt hittem érettebb, mert egyébként 24 éves. Ti mit gondoltok erről?

2015. dec. 13. 21:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. Az örök meleg probléma. Én veled értek egyet mindenben.


Párkapcsolatba ne menj bele. Esetleg ajánld fel neki hogy tehetnétek a szex terén egy próbát, hátha rájön hogy igazad van. De tényleg korlátolt a srác.

2015. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
A szex nagyon fontos minden kapcsolatban! Ezt el kell fogadni. Ő megelőzte azt, hogy gond legyen ebből. Persze megértem, hogy neked ez rosszul esik, de mi értelme együtt lenni, ha nem tudjátok egymást kielégíteni szexuálisan?
2015. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

azt, hogy téged is és őt is meg lehet érteni. én is passzív vagyok és volt szintén passzív barátom egyszer, aki bevállalta a kedvemért a fiú szerepet. hát mit ne mondja, úgy nem az igazi..

ugyan akkor az érthető, hogy neked ez nagyon rosszul esik, de most előbb utóbb sorra kerülne, akk nem szexelnétek vagy mi??

2015. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja és persze egy próbát megér a szex az jogos, de kétlem, hogy te erre nyitott lennél. Mármint csak szexre.
2015. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ahogy te mondtad egyéb módon is együtt tudtok lenni

:D Ha igazán kedvelne bevállalná az aktívat is. Amúgy se értem mi ez a megrögzött butaság hogy CSAK Aktív és CSAK Passzív, miért nem lehet váltogatni?

2015. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajna én a párodnak adok igazat.


Ha tudja magáról, hogy a passzív oldalt élvezi igazán, és te is inkább csak azt, akkor egy idő után úgy is zátonyra futnátok.


25f

2015. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Megoszlanak a vélemények. Köszönöm mindenkinek! Igazából nagyon furán viselkedik, mert azt mondja, hogy jó akkor legyen vége, de ugyanakkor meg célozgat rá, hogy ne legyen vége. Olyan mintha azt szeretné, hogy könyörögjek neki, hogy ne lépjen tovább, vagy mintha azt várná el tőlem, hogy kérleljem őt. Valahol mélyen megértem őt, mert én is passzív vagyok és tényleg semmivel sem lehet pótolni a péniszt a popsiban, de szerintem tehetnénk egy próbát azért. Mindegy, meglátom, hogy mi lesz majd.
2015. dec. 13. 21:38
 8/20 A kérdező kommentje:
Már csak azért is tehetnénk egy próbát, mert sok szép közös pillanatunk volt együtt, és ez most mind feledésbe merül akkor.
2015. dec. 13. 21:40
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Végülis miért ne tennétek egy próbát. Fiatalok vagytok még. Minden problémát lehet kezelni kommunikációval.


A vége max az lesz hogy nem megy a dolog. Akkor majd adtok egymásnak egy puszit és ki erre ki arra.

2015. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön össze én szívesen megismerlek:)
2015. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!