Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero pasik! Nektek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero pasik! Nektek egy szőrtelen jó testő srác, vagy transzi fiú ugyanolyan taszító szexuálisan, mint egy másik férfias szőrös pasi?

Figyelt kérdés

2015. dec. 26. 21:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Egy nagyon szép vékony testű fiúnak lehet hagynám egyszer h leszopjon vagy megdugjam, de erősen kétlem, hogy az életben lesz iyen helyzet, hogy vki akarja majd ezt, szóval így a fiús élmények kimaradnak. F 26
2015. dec. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, ha nagyon nőies, akkor bejön
2015. dec. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem enyhe biszexként tetszenek a csupasz,feminin fiúk

21/F

2015. dec. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

nem. a szőrtelen lányos transzik elég vonzóak tudnak lenni,amig ruhában vannak...

de egy szőrős pasiban,transziban semmi vonzó nincs számomra.

2016. jan. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes amit kérdezel... Nem voltam még fiúval, de érdekel a kérdés és most elgondolkodtam, kit is keresnék, kivel is próbálnám ki? Igen, a szőrös fiúkkal biztos nem, mert azok nagyon férfiasak lehetnek. A nőiessel sem, mert azok meg feltűnőek, és emlékeztetnek egyes nőkre...:) Azt írtad: ...egy szőrtelen, jó testű srác... Igen, talán egy ilyen pasival kipróbálnám, milyen, ha lepippantana. (A viszonzáshoz még gyűjtöm a bátorságom...:) Feleségem, gyerekem van, rendben vagyunk, engem is férfias, jóképű pasinak mondanak, de arra gondoltam, ha ennyi embernek bejön a saját neme, hátha igazuk van. Persze, ehhez azért kell egy "olyan" fiú is...
2016. ápr. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek a transzik meg igazából a lányos fiúk is 19/f
2017. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
ha kipróbálnám mindenképpen szőrös férfias sráccal csinálnám
2019. máj. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Hetero letemre, az ilyen vekony lanyos fiuknak olyan jo testuk van neha hogy minimális dolgokba belemennek. Imadom a szuk csipo + formas segg + vekony has kombinaciot, lányoknal meg plane.
2022. jún. 11. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan taszító. A szőrös férfin sem a szőr taszít, hanem az, hogy férfi.
2022. jún. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!