Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mitől lehet az, hogy egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy egyre jobban lógnak a heréim a zacsiban?

Figyelt kérdés
Egy ideje észre vettem, hogy jobban lógnak a heréim, mint régen. Mitől van ez és ez természetes? Légyszi normális válaszokat írjatok. Köszi!

2015. dec. 28. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

melege van a golyóidnak. szellős nadrág vagy mi kel, de azért inkább fecske mint boxer. nehogy hereviszér tágulatod legyen. mert az miatt is lehet melege. de ha az van akkor se kel betojni. kivéve ha fáj, vagy nem sikerül a gyerek

(ha születés után derül ki h nem sikerült jól az nem számít ide :)

2015. dec. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt. Farok masszázs segített. Egy haver mutatta
2015. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Farokmasszázs??? Na ez érdekelne :) Mi ez? Hogy kell csinálni? Mire való?


27/f

2015. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Suliban általában ülök szinte egész nap, így nem igazán tud szellőzni, csak ha wc-re megyek. Eléggé kellemetlen is néha az ülés is már, mert a golyóim is nagyok és rossz érzés rajtuk ülni. Most néztem,, kb 10 cm-t lógnak. 21/f vagyok.
2015. dec. 29. 05:53
 5/7 A kérdező kommentje:
farokmasszázs? az meg mi? ez érdekelne.
2015. dec. 29. 05:54
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Mert a föld gravitációs ereje növekszik lassan...
2015. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Vonza őket mágneses erő
2016. jan. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!