Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex pasik! Milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex pasik! Milyen érzés volt amikor először volt farok a szátokban? És mikor először élveztek rátok?

Figyelt kérdés

Ki szeretném már próbálni... csak félek hogy nagyon nem jön be.

20/F, bikíváncsi



2016. jan. 1. 12:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nagyon tetszett. Nyilvános vécében csináltam egy sráccal. Finom volt a farka és szép méretes is volt. Egymás szájába élveztünk :) Jó selymes lett utána a szám, nagyon izgató volt. Aki szeretne, írhat privátban. 19/f
2016. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem szégyelltem magam utána :) (11-es voltam)
2016. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy alkalommal volt ilyen. Iszonyatosan élveztem, a srác úgy bánt velem, mint valami ri banccal. Amikor levetkőztem, akkor lenyomott a földre térdre, és elővette a farkát és a hajamba markolt... utána kikapcsoltam, és csak szoptam... a végén az arcomra élvezett, meg a mellkasomra, nagyon élveztem.


Meg akarom ismételni, most keresek megint srácot ugyanerre.


F/30

2016. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
15 éves voltam, és nagyon tetszett. Azóta is szeretem :)
2016. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Hmm igen valakinél furcsa belső érzéseket vált ki szerintem az hogy a partner hogyan készíti fel az aktusra a másikat fontos egyrészt a hely az izgalmi állapot is ha csak kíváncsi az ember akkor csak az egyik félnek lesz jó de ha meg van a vàgy is az együttlétre és minden adott akkor nem lehet gond nem kell ezt szégyelni nekem az első szopás 20 éves koromban volt isteni érzés volt akkor éjszaka a parteremet háromszor szoptam le és abban az időben bizony nagyon titkolni kellett ha valaki bi vagy meleg volt de a mai világban ez már elfogadott többnyire. Ha netán valakinek bárminemű kérdése lenne írjon bátran pivátban! 40 es bi pasi.
2016. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

17 voltam,és nagyon élveztem. de utána pfff nagyon utáltam magam.

még sosem élveztek rám,pedig kiprobálnám azt is még a bukakket is.

2016. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 K.L.Kiss ***** válasza:
100%
Én nem élveztem az elsőt, mert nagyon vágytam rá ugyan, de a fiúnak nem volt tiszta a farka! Szaga volt. És az mindent elrontott. Hányingerem lett tőle. Da azután, amikor tiszta, finom szerszámra találtam nagyon élveztem, amikor lüktetett a számban és spriccelt.Szándékosan gyakoroltam a mélytorkozást, de csak vékony farkú fiúkkal tudom tövig bevenni.
2016. jan. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
engem egy 17 éves srác avatott be eloőször tetszett mert szép farka volt
2016. márc. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jo érzés volt.

Elöször a számba élveztek. Lenyeltem.

Jo volt.

Azt is szeretem ha másodszor megy el és az arcomra élvezzzzz

2017. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
#7 pont ugyanígy voltam én is. Rutinos partnerem megkínált 2-3 pálinkával, utána már számba vettem a szerszámot. Fura volt napokkal később, nem is vetemedtem újra rá, de el tudtam könyvelni egy tapasztalatnak, és kész. 35f
2018. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!