Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lányok! Ti inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lányok! Ti inkább netes társkeresőn vagy a való világban próbálkoztok a partnerkereséssel?

Figyelt kérdés

Ha a neten is keresgéltek, akkor elsősorban lányt vagy pasit kerestek? Milyen sikerrel?

Van olyan lány/pár, akinek netes oldalakon jött össze valamilyen kapcsolat?


21bi/L



2016. jan. 9. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak alkalmi kapcsolatra keresek, mert nem akarok komolyat. Arra jó a net, de csak körültekintően. Nem akarom, hogy belefussak 5-6 férfiba, akik agyba főbe vernek és kirabolnak... jobb esetben...

Mindég nyilvános helyen találkozom velük, ahol sokan vannak, nappal. Amúgy net nélkül nem tudom, hogy oldanám meg, mert nem tudom hol vannak ilyen helyek, ahol lányokkal lehetne ismerkedni.

Néha lányt, néha pasit keresek, néha ha elég nyitott szemléletűek akkor mindkettőt egyszerre.

23/l

2016. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a kupak.hu-t. Ha nem valami kis faluban élsz mindentől nagyon messze akkor könnyű dolgod lesz az ismerkedéssel.
2016. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 Volt már olyan hogy ki akartak rabolni?
2016. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert körültekintő vagyok... az ördög nem alszik.

#1

2016. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor-hogy :)

Általában lányokat keresek amúgy.

20/L

2016. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!