Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés amikor a számba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés amikor a számba élveznek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 15. 09:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Azt csak te tudhatod, milyen, ha a szádba élveznek. Számomra nem valami nagy élmény, sőt, gyakran kellemetlen, amikor a számba élveznek. A sperma íze rossz, az állaga gusztustalan, nagyon meleg, és ha nem nyelem le azonnal, elkezdek tőle fulladozni.
2016. jan. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Velem egyszer történt ilyen, és baromira izgatónak találtam.
2016. jan. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Olyan, mintha egy húscsövön keresztül egy jó nagyot turháznának a szádba, rosszabb esetben a torkodba, és azonnal bele is megy az orrodba.
2016. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

#2 vagyok, köszönöm a privátokat, de szerintem a korom irreleváns, és aki arra nem képes, hogy ha már privát üzenetet ír, akkor egy kerek mondatot kipréseljen magából, annak nem fogok válaszolni.

Biszex vagyok, és nem pedig fogyatékos.


#3: azért "kicsit" más a kettőnek mind az íze, mind az állaga. Ennyi erővel mindent, ami hasonló viszkozitású és hőmérsékletű, a turhához hasonlíthatnánk, a csirkekrémlevestől a Bayleis-ig.

Ha nem szereted, az egy dolog. Tök meg lehet érteni, nem mindenki számára gusztusos az, ami a farokból kijön. De azért nagyon más, mint a slájm. ;-)

2016. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Undorító! Meleg keserű hígabb takony állagú cucc megy a szádba. Én személy szerint öklendeztem utána.


Persze lehetnek olyanok akik élvezik , szeretik az ízét sőt szexinek tartják. Szóval ízlések és pofonok.

2016. jan. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok ismét.

Pasi vagyok. Bár gondoltam, a biszex kategóriából ez egyértelmű, de látom, nem.

Azért köszönöm a rengeteg randiajánlatot, fiúk. :) Azt is, hogy mennyire önfeláldozóan vállalnátok, hogy a számba ejakuláljatok, de köszönöm, most kihagynám. :)

2016. jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

A te szádat nem tudom, de az enyémbe fantasztikus érzés!

Bi pasi vagyok, és mondhatni, hogy kicsit "farokfüggő" :D

Akár napi szinten nyelném ha lenne.

2016. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Én csak szeretném? :)
2016. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
79%
Na erre én is nagyon kíváncsi lennék... :)
2016. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Én egy ideig elvoltam vele, az adott egy löketet, hogy a pasinak örömet szerzek vele. aztán egyszer kaptam egy akkora adagot, amit még elképzelni se tudtam

fizikailag képtelenségnek tartom a mai napig, hogy valakinek annyi legyen. majdnem megfulladtam. az íze, hát nem a legjobb. aztán váltottam arra hogy kiköpöm, de mostanra mar annyira megundorodtam tőle, hogy már nem engedem bele a számba . erről a keményen torokraspriccelés tehet.

2016. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!