Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek/bi-k mien érzés az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lord_RainStarBisex kérdése:

Melegek/bi-k mien érzés az első alkalom? Mien érzés ha belétek élveznek? Kiprobálnátok egyszerre 2 farokkal? Volt aki kipróbálta egyszerre ketővel? Mien érzés volt? (még nem voltam fiuval)

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a szopást próbáltam.
2015. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem volt valami kellemes. Túl nagy farka volt a srácnak és nagyon fájt, főleg, hogy nem is figyelt oda rám, durva volt velem. :/
2015. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

És milyen érzés amikor a milyent miennek írod?

Egyébként még csak orál volt a barátommal, azt szeretem.

Még nem volt egyszerre kettő, nem is akarok, barátom sem akarja.

2015. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Első kérdező es milyen volt??
2015. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na kedves kérdező, most tényleg ne siess már ennyire, az az "ly" beütése 1/100 másodperc, de mindegy, ne kukacoskodjunk, van itt sokkal rosszabb helyesíró.


Első alkalom nagyon fájt, kellemetlen volt, de nálam a partner hibája volt, nyilván odafigyeléssel semmivel nem lett volna rosszabb, mint a rákövetkezők akármelyike.


Mikor beléd élveznek, semmit nem érzel, legalábbis én semmit.


2 farokkal kipróbálnám, de már volt bent kettő egy farok és egy ubi személyében, nagyon durva, de rohadt jó, nyilván egyéntől függ, illetve mennyire vagy képes ellazulni, élvezni a helyzetet. És nyilván hosszadalmas tágítás.

2015. aug. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. én a belém élvezésből nem sok mindent élveztem / éreztem, max azt, hogy mindjárt bef..sok, szóval ez nekem nem jött be.

2. ha hármasozásra gondolsz, az egész jó érzés :) ha double anal penetration a kérdés, akkor az fájhat, ha nem vagy jól előkészítve - ha minden OK, akkor nagyon kellemes tud lenni.


Azért, hogy valóban kellemes legyen, be kell tartani néhány játékszabályt: Tisztaság, síkosító, óvszer.

2016. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mien? Magyar anyanyelv nyugodj békében.
2017. dec. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!