Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Véleményetek erről? Szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek erről? Szűz még, csajokkal sem volt még dolga, én vagyok a második párja, az előző az párkapcsolatnak se lehet nevezni mivel csókig jutottak csak. Gyönyörű, igaz kicsit beképzelt lányról van szó.

Figyelt kérdés

A barátnőm 16éves, 8hónapja vagyunk eggyütt, nemrég tudata velem, hogy ő bizony biszex, pedig szájrapuszin semmi sem volt egy lánnyal sem, az is egy gyerekes játékból fakadóan volt közelező neki.

Én jelenleg 18 vagyok, s nemértem ezt a kijelentést..


PS: a baráti körében 4-5lány bi. és egy lezbi található, talán ők hatottak rá és azért gondolja ezt magáról?



2016. jan. 17. 17:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem homo meg biszex menőségből, ne legyetek már ennyire idióták. Mitől lenne menő olyan dolgot csinálni, amiért a sok buta, éretlen ember elítél meg megvet?
2016. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, lehetséges hogy igazad van, de az is hogy nincs.

Nem vettem volna észre,hogy szokása majmolni a többi lányt, de benne van a pakliban.

2016. jan. 17. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!