Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ki akar kezdeni velem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akar kezdeni velem egy barátnőm?!

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és leszbikus. Van egy nő akivel elég jóban vagyunk, és tudja hogy meleg vagyok. Nem régóta mostanában derült ki, és azóta máshogy viselkedik velem. De pozitívan máshogy. És sokszor elmondja hogy ő is kipróbálná lánnyal. Ő idősebb nálam. Ha valaki tudna segíteni privátba szívesen mesélnék több dolgot is. Előre is köszönöm.:)

2016. jan. 17. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha szimpatikus neked is akkor proba cseresznye... :)

Mit veszitenel!

2016. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%
Így van, bele kell vágni, ha szimpatikusak vagytok egymásnak :) Ne gondold túl, egyszer élünk. Ha kíváncsi a dolgokra, hát mutass neki újat ;)
2016. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
97%
Igen, szerintem udvariasan és óvatosan felkínálkozott
2016. jan. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!