Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi nők, hogy ismerkedtek? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi nők, hogy ismerkedtek? L

Figyelt kérdés
Szívesen beszélgetnék bi nőkkel/lányokkal, de mivel senkinek sincs a homlokára írva, hogy milyen beállítottságú, ezért nagyon nehéz őket megtalálni. Ti hogy oldottátok ezt meg?
2016. febr. 8. 04:14
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Bi vagyok, de csak úgy csinálom nővel, ha hármasban még ott van egy férfi is velünk.


A neten bőven lehet találni nőket, akik nyitottak ilyenre.

2016. febr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Én bi vagyok, eddig egy barátnőm volt. De őt nem kerestem, csak összebarátkoztunk, aztán szerelmesek lettünk.

De ahogy az egyes is mondja, interneten sokat találni pl.

2016. febr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En fiu vagyok, az elso valaszat tudom alatamasztani mert nalunk is igy van csak itt a lany a harmadik nem bi hanem leszbi...
2016. febr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Azt írjátok, hogy a neten. De mégis hol? Napok óta keresgélek olyan helyeket, de semmi.
2016. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

4:


A mainstream és fizetős szexpartnerkeresők igazából nem arra vannak, hogy kanos heteró egyedülálló férfiak találjanak partnert, hanem kb mindenki másnak ;)


Ha voltál már valaha szexpartnerkeresőn, láthatod hogy a hirdetésekben a nők szinte csak pár keres párt, vagy nő keres párt kategóriákban vannak jelen komolyabban.

2016. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Azt hiszem, ez kimaradt eddig. :) Köszi!
2016. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

pinkvanilla.hu


elég színvonalas leszbi és biszex oldal CSAK LÁNYOKNAK. Ha fiú regisztrál az elég gyorsan kiderül és törlik. Lányként lány partnert keresni aránylag könnyű itt. Hármashoz nehezebb (sok a leszbi az oldalon, ők elzárkóznak az ilyesmitől, meg azok a lányok is akik nem szeretnek kapcsolatokba belepiszkálni).

De próba szerencse :)

2016. febr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha gonondolod irj 16 l
2016. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!