Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van köztettek olyan akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztettek olyan akinek van barátnője de titokban szeret fiúkkal szexelni? Hogyan kezeli ezt a helyzetet? Meddig működhet ez?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem van de fiúk is vannak hébe-hóba
2016. febr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
ezt magadban kell eldöntened...mindketten tudjuk, h vannak dolgok amikről jobb ha nem tud, neked megvan a változatosság ha igényled, ő meg elégedett h szereted
2016. febr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ő meg elégedett h szereted



már megbocsáss,de hol van a szeretet,tisztelet iránta,ha titokban félrekefélsz? teljesen mindegy milyen neművel.

2016. febr. 10. 10:35
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Igen van! Nálam egyszerre kezdődött mindkét nemmel való szexuális élet, és már serdülő koromban világos volt előttem, hogy mindkét nem vonz szexuálisan. Nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget elfogadtam magam az első perctől fogva. Természetesen lányokkal jártam mint párkapcsolatban, de mellettük mindig voltak kalandjaim hasonló helyzetben lévő srácokkal ami a mai napig is így van. Meddig működhet?-bármeddig, amíg az ember igényt tart rá, ami nálam nem látszik csökkenni. Úgy érzem nem tudnék csak az egyik oldalon állni, mert egy idő után hiányozna a másik. Persze nem egyszerű a dolog pláne ha az adott partner előtt titkolja az ember, de én eljutottam arra a szintre, hogy legtöbb nővel való kapcsolatom legelején elmondtam a szitut, hogy ne keljen állandóan azon morfondíroznom, hogy adott szituban mit is hazudjak hol vagyok ill hová megyek. Sokak tolerálták, hogy bi vagyok persze ez lehet, hogy annak köszönhető h jó pasi vagyok jó anyagiakkal de persze akadtak olyanok is akik nem kértek belőlem a vallomás után. azt viszont kivétel nélkül minden csaj értékelte bennem, hogy őszinte voltam
2016. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Még sráccal nem voltam, de már tudom, hogy szeretnék.
2016. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem voltam még,de hiába szeretnék,tudom,hogy lelkiismeretfurdalásosom lenne.

21/F

2016. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!