Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, lányok! Kinek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Kinek van otthon dildója vagy vibrije?

Figyelt kérdés

Ki az aki rendszeresen használja. Lányok elítélnétek érte a párotokat vagy egy közeli ismerőst? Fiúk ti mit szóltok, ha a lány ismerősnek van vagy barátnőtöknek?

Kort is írjatok :)


2016. febr. 15. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem két dildóm van, jó nagyok :) 25/F
2016. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van. 21/L
2016. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem anyumnak van, de néha használom a heréim / farkam ingerlésére.:D De semmi több.:P
2016. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vibrátorom van meg egy anál gyöngysorom a kettő együtt maga a földi paradicsom 😊
2016. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Én nem szeretem a műtárgyakat. Az igaziért rajongok.
2016. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

17 cm-es dildó :) 25F

Lányok párotokon használtátok már?

2016. febr. 15. 22:19
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Van dildó 18cm vibrátor amit naponta 5x használok 23/f/bi
2016. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 NNNándi ***** válasza:
100%
Nekem egy 15cm dildo ezt én használom. Egy 19cm vibrátor ezt az asszony használja. És egy 22/6-os dildo ezzel engem szokott az asszony megdugni.
2016. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van három dildónk (abból 1 hatalmas amit nem használunk) és három vibrátorunk: lelo, wevibe, magic wand (meg mellette még néhány gagyi vibrátor/szex játék)

Én páromon szoktam használni őket (vagy ő magán), amikor kicsit "rosszalkodni akarunk".

Vibrátort néha farkamon párom használja, de annyira nem ad sokat, a kisebb dildót már magamon kipróbáltam amikor párom nyavalygott, hogy nem tudom elképzelni, hogy mennyire kellemetlen az anál szex. Hát annyira azért nem az, most már bizonyíthatom :)

Szerintünk nem elítélendő, sőt, ajánljuk is pároknak akikkel annyira jóban vagyunk, csak dobni tud a élvezeten, hatalmas orgazmusok jöhetnek.

Akkor nem ajánljuk ha valamelyik fél féltékeny típus ("nagyobb orgazmusod volt a vibrátorral mint amikor én nyalok, te már nem is szeretsz engem brühühü")

Vagy aki bizonytalan a kapcsolatában, és rájön, hogy pl pasija tized annyira sem jó érzés mint egy darab szilikon pl. Ami azért nem igaz általában, de ki tudja, valaki pl azzal akarja menteni a kapcsolatát, hogy gyereket szül, valaki azzal hogy ráerőlteti a párjára egy jó nagy dildót és utána a párja rájön, hogy neki mennyire fontos hogy a pasinak nagy darabja legyen.

2016. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Van több is. Most 1 felcsatolható van tervben. 👌👍
2016. febr. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!