Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti otthon szabadon engeditek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti otthon szabadon engeditek a bélgázokat, vagy félrevonultok? Felvállaljátok a család, barát előtt?

Figyelt kérdés
A puffasztó ételek nagyon finomak tudnak lenni, csak kellemetlen mellékhatásuk teszik kínossá a fogyasztásukat. Amikor egyedül van valaki, akkor nem gond a szellentés, de társaságban, családban, munkahelyen kínos. Ha az ember nem tudja megfelelően kezelni, akkor kínos robajjal járó hasgörcsei is lehetnek.

2016. febr. 3. 01:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Micsoda gondok így hajnal felé...
2016. febr. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Ajj, ne kertelj már itt nekünk. Annyira ki vagy tágulva már, hogy nem tudod visszatartani, így telibe fingod az egész házat.
2016. febr. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Várj, előbb finganom kellett egy gec i nagyot, mielőtt pötyögni kezdtem volna, mert a recsegéstől tök értelmetlen lett volna a mondanivalóm. Szóval, én elszarom magam akárhol is vagyok. Fütyülök másokra. Inkább ez jöjjön ki, mint a körzeti orvos. :)
2016. febr. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam oda fingani senki orra alá,de ha úgy sikerül véletlen,hát akkor ez van.Teljesen természetes dolog.Ha meg érzem,hogy kell,akkor persze kimegyek a wc-re és ott intézem el.
2016. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ülőmunka után mindig kell. Akkor konkrétan az van, hogy az utcán minden lépés után jön egy kicsi. Vagy bemegyek egy boltba és lehajolok megnézni valamit, akkor érkezik. Vagy a liftben. Igyekszem, hogy más ne érzékelje. Ha egyedül vagyok, akkor nagyon szeretek durrogtatni.
2016. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5 Egyetértek veled.

Biológiai lények vagyunk.

Célszerű úgy alakítani az életvitelt, hogy reggel intézze el a nagy dolgát az ember. Egész napja sokkal kellemesebb lesz.

Persze, előfordulahat ennek ellenére egy hasmenés, hasgörcs, vagy egy durrantás.

Kulturált társaság általában nem vesz tudomást erről. Ez egy szükséglet, mint a tüsszentés, köhögés.

2016. febr. 4. 01:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem reggel rohannom kell, akkor nem érek rá trónolni. Újsággal szeretek beülni, hosszabb időre, és a reggel erre nem alkalmas.
2016. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

5# durva hogy ennyire nem tudod tartani. Mitől van, vagy miért nem teszel ellene.


7# reggeli meleg tea, vagy kávé és mikor ott az inger wczni. 5 perc törléssel és fenékmosással.

Sosem értettem a trónolást. :D


Kérdező, csak akkor pukizok a szobában, ha nincs ott más. Ha van, akkor esetleg hang és szag nélkülit, de nem szoktam kockáztatni, kimegyek mosdóba.

2016. febr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
barátommal élek együtt és nem igyekszem nem hangosan intézni. de nem érdekel ha neki kicsúszik.
2016. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as, attól volt, hogy folyamatosan ülnöm kellett 8 órán keresztül. Kollégák is panaszolták. Mióta nincs ez, jelentősen javult a helyzet, szóval tettem ellene. A beleknek sem egészséges egész nap összenyomódni egy széken, örülnek, ha felszabadulnak.

Trónolni pedig jó! Aki nem szeret, annál jobb, hamarabb szabad a wc!

2016. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!