Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit csináljak ha csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha csak a legjobb barátnőmre tudok gondolni? Lány vagyok.18/L

Figyelt kérdés
Ő a legérdekesebb ember a számomra. Szereti a veszélyt, a kalandokat és pont emiatt vonz engem. Amúgy a skorpiók (horoszkóp) mindig vonzottak engem, de nem hiszem, hogy emiatt...egyszerűen hatalmas manipuláló erővel rendelkezik, és minden amit csinál annyira vonz engem. Pl. amikor a lábamat puszilgatja vagy veszekszik velem. ( Jó, ez most furcsa példa volt ) A lényeg, hogy nem tudok betelni vele. Nem tudom, hogy ő is így érez-e mert néha ő is úgy viselkedik, de közbe meg volt már olyan, hogy fiúkról beszélgettünk. Lehet, hogy nem vagyok belé szerelmes, de úgy érzem vonzódom hozzá. Ja, és volt már olyan, hogy maszti közbe rá gondoltam. :D Amúgy 1 munkahelyen dolgoztunk, de én kerestem egy másik állást. Azért még szoktunk talizni. Mit tegyek? Szerintetek elmondjam neki?

2016. febr. 28. 17:41
 1/7 RRR ***** válasza:
100%
ha ő is bi v.leszbi, akkor igen
2016. febr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rizikós. Én elmondtam egy skorpió lánynak, mert ment a flört, és borzasztóan jól kijöttünk, aztán teljesen megszakította emiatt a kapcsolatot.
2016. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Úristen ennyire nem lehetsz naív!!! 1 kapcsolat nem a horoszkópon múlik.Ha a lábadat puszilgatja akkor biztos utál mi? Néha gondolkozol is?
2016. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%

"Amúgy a skorpiók (horoszkóp)"


horoszkóp


HOROSZKÓP

Biszexualitás

.

Tartósan szüntesd meg a légzésed.

2016. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen viszonyban vagytok? Azért az a lábpuszilgatás kicsit bizarr. De ha olyan a viszonyotok, elmondhatod neki. De nem értem az egészet, mert nem ismerem a szituációt.
2016. febr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Én 18 évesen még gimibe jártam. :D
2016. febr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy egy húron pendültök és gyakran ennyire közel kerültök, szinte forrnak köztetek a hormonok, akkor egy kis kaland különleges élményeket adhat. Persze jól meg kell gondolni, sok mindent veszíthetsz is vele.
2016. febr. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!