Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha féltékeny...

Mit tegyek ha féltékeny vagyok a legjobb barátnőmre?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de a mi helyzetünk más.

Az én problémám nem az, hogy a legjobb barátnőm szebb,csinosabb vagy okosabb, hanem én arra vagyok féltékeny hogy sokkal több jó barátai vannak, mint nekem. Igazából nekem alapból alig vannak barátaim, ő van és még talán 2 másik akik csak jó barátnőknek mondhatók, velük is nem rég lettünk jóba, de valahogy úgy érzem hogy az lb-met jobban bírják mint engem (mint általában mindenki.) De miért van ez? Miért tud ő jobban barátkozni, és miért szeretik jobban őt, mint engem?



2015. nov. 18. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy zárkózott vagy, nem lehet veled beszélgetni, paraszt vagy, igénytelen megjelenésed van, a beszédstílusod és viselkedésed. Nem azt mondom, hogy ilyen vagy, csak lehetséges okokat soroltam.
2015. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezek közül max. a zárkozottság, de próbálok egyre nyitottabb lenni és szerintem már elég jól megy. Esetleg valami tippek arra hogy mit beszélgessek másokkal?
2015. nov. 18. 19:16
 3/4 anonim válasza:
sajnos segíteni nem nagyon tudok, én is a választ keresem. Ugyanis én is pont ugyanebben a helyzetben vagyok. Majd írj priviben ha gondolod. :D
2015. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1 az hogy ne legyél nyomulós pl ne állj ki ilyen szöveggel hogy: hali csajok! Na akkor gyerünk a városba!

Így szólítsd le őket: Sziasztok van kedvetek eljönni a városba velem? És ha azt mondják hogy bocsi de más dolgunk van. Erre nem hagyd őket hidegen mert észre veszik hogy ez neked rosszul esik ezért nem is akarnak veled barátkozni mert tudják hogy megbántottak , ezért jobbnak látják ha nem barátkoznak veled. Nem azt mondom hogy rejtsd el az érzéseid hanem azt hogy e miatt nem legyél dühös, megbántott stb.

Ha ilyen előfordul mond ezt nekik: Jaa rendben nem baj, megértem akkor talán holnap? Ha holnap sem érnek rá nem kérdezz több időpontot hanem kb várj vele 4-5 napot és kérdezd meg tőlük: Sziasztok holnap délután ráértek? Ha azt mondják hogy igen akkor beszélj meg velük egy időpontot, helyszínt. Ha találkoztatok akkor próbálj velük beszélgetni, közelebb kerülni (nem olyan értelemben). És ha bókolsz nekik akkor azt jól veszik. De egyszerre több bókot ne mondj mert azt hiszik hogy valami talpnyaló vagy. De bókokat csak akkor mondj ha valami tényleg tetszik vagy jól áll neki. Ha azt mondják hogy szerintük nem is annyira jó akkor mond ezt nwkik: szerintem tök jól néz ki és indokold meg hogy miért pl: mert az alján lévő csipkék feldobják. Ha viszont továbbra is azt mondják hogy szerintem nem is néz ki olyan jól akkor válaszold ezt nekik: Hát ha nem tetszik , nekem mindegy végül is a tied. Ne erőltesd rájuk hogy vegyék meg ezt! Mert ha erőlteted erőszakosnak látnak és ha mégegyszer megkérdeznéd hogy elmentek-e akkor próbálnak kifogásokat keresni.

A gúnyolódó, sértő mondatokat mellőzd, főleg a káromkodást!!

Ennyit tudtam írni neked , remélem hasznodra válik , és ha még kell tanács akkor nyugodtan írhatsz privátban szerintem nem fog telni sok időbe még válaszolok.

2015. dec. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!