Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Más lány is járt már így?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is járt már így? (kifejtésben több kérdés is szerepel)

Figyelt kérdés

Valójában a férfiakhoz vonzódok inkább, de észrevettem, hogy már régóta megnézem a lányokat is. Kicsit beteg lehet.. Persze nem az összeset nézem meg, meg nem is tetszik mind, de láttam már olyat, aki gyönyörű volt, és öröm volt nézni. Szívesen megcsókoltam volna.. Nem rég jöttem rá, hogy ez talán több lehet.. Viszont a férfias lányok nem, csak a szép, nőies nők tetszenek, de láttam már karakteres arcú lányt is, aki tetszett.. A leszbikusok közül van olyan is aki nőies marad?! Honnan ismerném meg, ha egy szép, nőies lány akarna tőlem valamit? Amúgy én is inkább nőies vagyok. Csak önértékelési zavarom van, és magam nem látom olyan jól. Szerintetek akadnak ilyen típusú lányok is? Vagy ez normális egyáltalán, hogy ezt érzem néha? Más lány is járt már úgy, hogy egy számára gyönyörű lány megdobogtatta a szívét?! :)

20.L


2016. márc. 7. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam már nem egyszer, nem skatulyázom magam biszexnek, de nem is titkolom, hogy igenis lányokkal is szívesen művelnék dolgokat. Az pedig, szerintem ízlés kérdése, de nekem is a hosszúhajú, nőies nők a kedvenceim.:)
2016. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor minden lánynak vannak ilyen hajlamai? Akkor normális vagyok. Juhu :)

És mitől számít valaki biszexuálisnak, ha ez nem az?

2016. márc. 7. 23:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Alapból szeretem a szépet: nőben, tájban, autóban, kajában, mindenben. Voltam már nővel, de kapcsolatot nem tudnék elképzelni nővel, csak testiséget.


23L

2016. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De, pontosan ez számít biszexuálisnak. A lényeg az, hogy ha valaki mindkét nemhez vonzódik szexuálisan, az biszex. Az emberek jó része kisebb-nagyobb mértékben biszexuális, bár jó részük sosem jut a megvalósításig, többnyire attól félve, hogy attól biszexuális, ne adj isten meleg lesz. Pedig ez a vonzalmat jelöli, nem azt, hogy milyen nemű emberrel szexel az illető.
2016. márc. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel én is így vagyok. A férfiak mellett a nők is tetszenek valamilyen szinten, de míg a pasiknál azt szeretem kifejezetten, ha férfias, addig a nőknél ez nem jön be egyáltalán. Egy nő legyen nőies, öltözködjön, viselkedjen így, és ne akarjon férfias lenni! :)
2016. márc. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alighanem19 ***** válasza:
83%
Fura dolog ez. Nekem külsőleg sokkal jobban tetszenek a lányok, de komoly kapcsolatot csak férfival tudnék elképzelni. Sportos, magas, rövid hajú lány vagyok, talán ezért van, hogy szép sikereket értem már el a lányoknál. Mondjuk a sportolók között elég sok a valódi leszbikus.
2016. márc. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!