Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az megcsalásnak számítana, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalásnak számítana, ha barátnő mellett lefekudnék pasival passzívként?

Figyelt kérdés

Csak elméleti szinten van erről szó, semmi konkrét.

Azért ötlött fel bennem, mert ez eléggé olyan dolog, amit egy csaj nem tud megadni...

19f


2016. márc. 10. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

hát ez többszörös megcsalás inkább.


most veheted nem megcsalásnak is ha nem derül ki.

de valójában megcsalás mert másik emberrel és testével sexelnél, és azért is megcsalás mert azért teszed ezt mert a női párod nem tudja megadni neked amire vágysz.


vagy ezek közül mi a nem megcsalás neked? mivel indokolod hogy ne legyen megcsalás? azzal hogy te úgy veszed hogy ez nem az?

2016. márc. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az az indok, hogy például én sem tudnám megadni neki, ha puncit akarna nyalni, neki sincsenek meg hozzá a megfelelő szervei, hogy ezen igényeimet teljesíteni tudja.

Én sem venném megcsalásnak, ha ő nővel töltene egy-két éjszakát

Ja és nem is rendszeresen gondoltam, csak nagyon alkalomszerűen

2016. márc. 10. 23:14
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Számomra az,de nem ez miatt dobnálak,hanem mert hányok a búzáktól.
2016. márc. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha mással létesítessz testi vagy érzelmi kapcsolatot miközben párod van az megcsalás. Ennyire egyszerû. Ha arra vágysz hogy seggbe kapd szakíts a barátnõddel és éld ki elõbb a vágyaid.
2016. márc. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
Számomra az,de nem ez miatt dobnálak,hanem mert hányok a búzáktól.
2016. márc. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Háát...

Ez egyébként nem igaz, meg tudja adni neked, ha eléggé nyitott és érett gondolkodású hozzá.


Személy szerint én nem tudom, hogy megcsalásnak venném-e. Viszont nagyon sokan annak veszik.

2016. márc. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, gondolom neki a mű vagy az ujj nem elég jó, neki csak az igazi farok kell... Pedig vannak lányok akiknek ezzel semmi baja.

Amúgy igen megcsalásnak számít.

2016. márc. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Persze! És ezt te is pontosan tudod, különben nem kérdeznéd, hanem csinálnád, "gyanútlanul". A döntő kérdés inkább az, hogy a párod megcsalásnak tartja-e. Inkább tőle kérdezd! Nem a kommentelőket akarod megcsalni! A véleményünk ebből a szempontból teljesen érdektelen.
2016. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha Szerinted azért nem megcsalás, mert ő nem tudja megadni neked azt az élményt, akkor ő meg lefeküdhet egyszerre három férfival, mert azt meg te nem tudod megadni neki. Ugye?
2016. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

Ha bu-.uzálnál úgy hogy téged raknak seggbe, az ezerszer inkább megcsalásnak számítana, mintha 5 másik nőt ejtenél teherbe, miközben barátnőd van.


----


A többiek is jól írták: Egy dolog hogy megcsalsz valakit, de hogy még mellé bu-.zulsz is? Ez már duplám rossz.

2016. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!