Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Nektek egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemisták! Nektek egyetem mellett van időtök párkapcsolatra? (Lent! )

Figyelt kérdés
Normális, komoly párkapcsolatra gondolok, olyanra, ami egy konkrét cél (pl.: házasság) felé halad. Hogyan csináljátok, hogy helytálltok az egyetemen reggeltől késő délutánig (előadásokra bejárni, gyakorlatokra bejárni, beadandót írni, zhkra, vizsgákra tanulni), mellette ott a háztartás és még a párkapcsolat is jól megy?

2015. okt. 31. 13:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen!

Többre is egyidőben!

Már 10. éve!:-)

2015. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Arra van időd amire akarod.
2015. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Lenne, de sajnos nincsen kapcsolatom, nincs szerencsém a szerelemben. Az egyetemi zh-k, beadandók, gyakorlatok rendesen lefárasztanak, és így nem sok energiám marad a párkeresésre, szóval inkább a pártalálást nehezíti meg. Viszont ha lenne párom az engem feltöltene energiával, és jobban teljesítenék az egyetemen is, szóval sztem pont hogy jó, ha egyetem mellett van párkapcsolata az embernek, végül is az egyetem is csak olyan mint egy munka, a dolgozó embereknek is van idejük párkapcsolatra.
2015. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 aladar12 ***** válasza:
100%
időm viszonylag lenne. energiám nincs. heti 4 nap egyetem, heti 2-3 nap munka mellette és kész vagyok teljesen vasárnapra, mind lelkileg mind fizikailág. pedig ebben a félévben kevés kurzust vettem fel. de ez igazán személyfüggő.
2015. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
"Arra van időd amire akarod." --- Igen, ezt rengetegen mondják állandóan, de én speciel nem értek vele egyet. Szerintem sok esetben sajnos arra jut idő, amire muszáj, hogy jusson, és jó pár dologról le kell mondani, amire szívesen szánna időt az ember. Nekem legalábbis a legtöbbször nem elég 24 óra egy napra, ha azért valamicskét aludni is szándékozom. Csak most kezdtem az egyetemet, úgyhogy annyira azért nem jöttem még bele, de jelenleg nehezen tudnék elképzelni egy párkapcsolatot (meg ismerkedést), mert nincs rá se időm, se energiám. És ismerem annyira magam, hogy nagyon lelkiismeretes és "lelkizős" is vagyok, ezért a szakommal is komolyan akarnék foglalkozni, de mellette a szerelmemmel is nyilván bőven együtt szeretnék lenni, és idegileg nagyon megviselne, hogy ezt hogyan egyeztessem össze. De hát idővel majd csak összejön, ha találkozom Valakivel...
2015. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ma profitkozpontu világban élünk nem pedig embetkozpontunak.a cégek közt nagy a verseny amit olyan áron érnek el h kizsakmanyoljak a dolgozókat. Sok embernek tönkre megy a kapcsolata emiatt egyetem tanulás is idesotolhato.Napi kevesebb munka tanulás volna ideális és akkor több idő jutna a parkapcsolatra,hobbira,barátokra.

Egyetem sok felesleget oktat.Szektalj,ami nem fontos azt csak fusd át,legyél belőle gyengébb,a parod meglegyen boldogabb!Neked kell hatarokat szabni,iranyitani az eletedet,akkor is ha ilyen a világ! A te döntésed h mennyire hagyod magad elvinni más irányba!

2015. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nekem belefért.

minden héten találkoztunk szerda délután és szombat egész nap, minden szünet nagy részét (tavaszi, őszi) náluk töltöttem, vizsgaidőszakban is kint voltam ha tudtam menni.

a háztartást nem kellett vezetnem, mivel itthon laktam, de ez az összes egyetemi ismerősömre vonatkozik. tudom, hogy vannak kolisok, de az is más, konkrétan csak 2 embert tudok aki tényleg külön él a párjával.

2015. okt. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hétfő, szerda és csütörtök iskola általában 8 órától 18-20 óráig, igyekeztem minden gyakorlatomat és előadásomat ezekre a napokra rakni.

Kedden és pénteken munka (igen, ekkor kihagyom pár órámat), ekkor megyek edzésre is este (1-1 órások).

Minden pénteken a páromnál alszok, de az este úgy néz ki, hogy egymásnak vetjük a hátunkat: én tanulok, ő még otthonról dolgozik.

Heti 3x együtt ebédelünk (lyukas óra, közel van a sulim és a munkahelye egymáshoz).

Szombaton valamerre csavargás (kirándulás, programok), este hazamegyek és tanulok.

Minden hétköznap tanulok suli után. Este 9 óra után telefonon beszélgetek vele fél órákat.

Valahogy így megy.

2015. okt. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%

Az esetek többségében a "Nincs rá időm", "nem volt rá időm", "nem lesz rá időm" kijelentések csak kifogások. Valójában kedved nincs hozzá. Csak az rosszul hangzik.. "megbuktam a zh-n mert nem volt kedvem készülni" :-)

Arra van időd amire szakitasz.

2015. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Már nem vagyok egyetemista, de a hat év felsőoktatás alatt végig volt párkapcsolatom és teljesen jól megoldottuk. A barátom 200 km-re lakott tőlem, így csak hétvégén találkoztunk, péntek délutántól vasárnap délutánig. Így hétköznap a sulin kívül teljesen szabad voltam, a hétvégéket pedig neki szenteltem. Persze előfordult, hogy muszáj volt tanulnom, olyankor felkeltem hamarabb, és amíg a párom aludt én tanultam.

Vizsgaidőszakban szintén úgy oldottuk meg, hogy vagy én voltam nála, vagy ő nálam, délelőtt és délután tanultam, estefelé meg csináltunk valamit.

Nem mondom, hogy sosem volt olyan, hogy egy hétvégi találkát le kellett mondani, de azért többségében megoldottuk.

2015. okt. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!