Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, szerintetek izgató,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek izgató, amikor egy pár nem éppen halk szex közben?

Figyelt kérdés

És ha igen akkor mi az, ami fetornássza a libidótokat egy ilyen helyzetben?

A pasi/lány sóhajai, nyögései vagy a szex egyéb hangjai?

21/B/L



2016. márc. 12. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Egyik se, kussoljanak baz+, ha éppen aludni akarok... szétszedem mint állat mindkettőt!
2016. márc. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 VirágésBence ***** válasza:
100%
Nálunk egy-egy szétbulizott éjszaka után a párocskáknál szoktak lenni hangok... Dehát megfogom az asszonyt aztán beindul a verseny, hogy ki hangosabb :D
2016. márc. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ha erre gondolsz, engem a legjobban a hangja izgat fel például amikor a szerelememmel szeretkezünk.
2016. márc. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, sőt qrva idegesítő . Tavaly nyáron 5 percen keresztül hallgattam egy nőt, "üvöltött, ordított" mint valami félkegyelmű, miközben döngette a palija . Tették mindezt nyitott ablak mellett, egy panel rengetegben (én szégyelltem magam) .
2016. márc. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Bevallom, számomra nagyon is izgató (lenne) egy ilyen helyzet.

Azért írtam, hogy lenne, mert nem sűrűn volt részem ilyen élményben, de amikor igen, az emlékezetes maradt. ;-)

És a lány hangja az, ami leginkább hatással volt rám.

25/N

2016. márc. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka 1.00 volt, 2 utca harsogott, visszhangzott a nő hangjától xD .


(4-es vagyok)

2016. márc. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat a párom nem olyan halk, amikor épp behatolok;)
2016. márc. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#4, #6

Hát, az ilyen tényleg minden csak nem izgató. Ez nem is kérdés. Még véletlenül sem ilyesmire gondoltam, hanem arra, amikor valaki(k) gusztusosan, kívánatosan hangot adnak a gyönyörüknek. :)

2016. márc. 13. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!