Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés
Vonzódom az egyik barátnőmhöz és ezt elmondtam neki. Őt ez kellemetlenül érinti, úgy látom, hogy nem akar többé velem kapcsolatot létesíteni, talán a nyomulásom miatt. Hogyan lehet ezen túllépni, hogy elvesztettem? :( 18/L

2016. márc. 13. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint bármelyik viszonzatlan szerelem esetén. Beülsz egy hétvégére a tévé elé romantikus sorozatokat nézni, össze-vissza eszel csokit, meg chipset, közbe sírsz. Másnap addig futsz, amíg le nem dolgozod a felszedett súlyt.
2016. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A harmadik szem ***** válasza:
100%

Igyál meg egy teát, és gondolj bele, hogy mekkora ez a világ. Mindenkinek megvannak a saját maga nagy problémái, és senkinek sem problémája a tied rajtad kívül. Ezért is fölösleges foglalkoznod az egésszel, mert sehol nem fog az életben jelentkezni ez az egész. Csak a te fejedben van ez a nehézség, és azzal, hogy engeded, hogy kivetüljön a cselekedeteidre, csak még jobban rontasz a helyzeten.

Tele van lehetőségekkel és tapasztalni való dolgokkal a világ, egy ilyenen fennakadni ostobaság.

Foglalkozz vele/ne foglalkozz vele, lehet csinálni akármelyiket, de én azt mondom, hogy keresd meg azt a dolgot, amiért képes lettél volna elhagyni őt, vagy kevesebbet foglalkozni vele, és csináld azt.

Lesz még rosszabb is az életben, ez csak a jéghegy csúcsa! :)

2016. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg, ha te többet akarnál, ő meg nem, akkor úgy sem lesz semmi. Képzeld el, ha pl lenne 1 palija, akiről neked áradozik, az milyen rosszul esne. Szóval nem buksz te ezen a kapcsolaton akkorát.
2016. márc. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó tanácsokat kapott a kérdező. Bárcsak én kaptam volna még annó ilyen segítséget. Fogadd meg őket.
2016. márc. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!