Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexek miért nem tudják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexek miért nem tudják eldönteni kit szeretnek?

Figyelt kérdés
Én is biszex vagyok, ezért bosszankodom. 1 évig csak a csajok érdekelnek és magamban már eldöntöm hogy leszbikus vagyok, aztán jön egy srác aki miatt újra a fiúkat szeretem egy fél évig és ez így megy évek óta. Miért nem tudjuk eldönteni mit akarunk?

2016. márc. 15. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem döntés kérdése. Ez annál jóval bonyolultabb.
2016. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Párom bi. Öt éve engem szeret.

Nem, tényleg nem döntés kérdése, hanem hogy valóban szereted-e a párod.

2016. márc. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
El tudják. Azt, akibe szerelmesek. A neme meg mindegy, ezt jelenti a biszexualitás.
2016. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy nem? Segíts meg istenem.

Na lássuk. Azért biszexuális valaki , mert mind a két nemhez vonzódik. EZ A LÉNYEGE. Ne akard "eldönteni" , kit szeretsz. Ilyen nincs. Szeresd azt , akit szeretsz.

Én pánszexuális vagyok (bár nem szeretem jelzőkkel illetni magam , szóval "páromszexuális" :'D) , szóval akkor most sokkal döntésképtelenebb vagyok azért , mert nem érdekel az illető neme , or what?:D

2016. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De engem érdekel. Azt se mondhatom hogy a nőies pasik vagy fiúslányok tetszenek, mert a nőket a nőiességük miatt szeretem, a hosszú haj, puha bőr, lágy hang, formás test miatt, a férfiakat meg a férfiasságuk miatt szeretem, széles váll, kockás has, erős kéz... Teljesen ellentét...
2016. márc. 15. 12:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Biszexuális vagy.. Mindkét nemhez vonzódsz szexuálisan. Az meg hogy kibe szeretsz bele, nem a nemiség határozza meg nálad.

Én hetero férfi vagyok, mégis nehezen szeretek bele akárkibe, de vonzanak a nők testileg, "lényileg".

2016. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne eldönteniük? Olyan mintha egy heteronak mindenképpen döntenie kéne hogy szőkéket vagy barnákat akar e. Vélhetően ha egy barnába szeret bele akkor a barnát, ha egy szőkébe akkor egy szőkét...
2016. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Eldöntötték már, csak nem vált számukra világossá: saját magukat szeretik, maguknak akarnak gyönyört szerezni azzal, aki éppen kéznél van.
2016. márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltess magadra egy kategóriát. :) Akibe bele fogsz szeretni, az fog érdekelni, a neme pedig lényegtelenné válik. :) Ha valóban szerelmes leszel, nem fog érdekelni a másik nem. Szexuálisan pedig nyugodtan éld ki magad az éppen aktuális vágyaid szerint. Nem kell túl bonyolítani. Felejtsd el a kategorizálást.
2016. márc. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nyitott fiú ***** válasza:
100%
Mert nem is olyan egyszerű
2016. márc. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!