Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Felnőtt párkapcsolatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BiTOPro97 kérdése:

Felnőtt párkapcsolatok, futókapcsolatok vagy szingli élet mód mellett tetted el a voksod és melyikben élsz most?

Figyelt kérdés

Én még bő tíz évig szinglisség mellett, aztán egy biszexualitásomat elfogadó lánnyal család alapítás.


Persze ha besétál a nagy Ő, akkor változik a képlet. ;)



2016. márc. 23. 23:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsre megtaláltam azt az embert, aki szintén nyitottan kezeli ezt a kérdést. Szóval fix párkapcsolat, de nyitott szexualitás mindkettőnk részéről. Szerencsés vagyok :)

25/f

2016. júl. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
9# Nem gond. ;) Mármint az gond, hogy nem teljes érzésed szerint a párkapcsolatod.
2016. júl. 28. 17:29
 13/24 A kérdező kommentje:
#11 Az hát. ;) Sok boldog évet nektek!
2016. júl. 28. 17:30
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Jól elvoltam egyedül, de aztán szerelmes lettem. Csak komoly kapcsolatok érdekelnek.


19/L

2016. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Én már kitomboltam magamat, mielőtt elkezdődött volna a nyár. Na most már meg lett az igazi, most éppen Olimpiát nézz, én én meg az interneten lógom. De már megvolt minden legalább egyszer, ami egy fiatal kapcsolatban meg szokott lenni az esti programban, csak lefekvés után még felkeltünk. ;)


Amúgy vicces mert 6 éve egy évfolyamba járunk u.a. közép és felsőoktatásban, felső oktatásban voltak közös előadásink is. ...


Ő fél tőlem, hogy én biztos olyan vagyok, aki megcsalnám más lánnyal. :O

2016. aug. 19. 22:32
 16/24 A kérdező kommentje:
Szerintem amúgy mindenkinél mindenek meg van a maga ideje, és időtartama.
2016. aug. 19. 22:32
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

6 eve szingli, egy futo kaland. Reszben nem jon ossze a dolog, masreszt nem akarom korlatozni magam. El vagyok egyedul, onzo lenne csak azert baratnot szerezni hogy dughassak, meg valakivel teljen az ido. Nem vagyok szerelmes, akkor nincs ertelme.

26F

2016. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha éppen nem párkapcsolatban élek, akkor lehet szó futó kapcsolatról, akár csak egy éjszakásról is, mindkét nemmel. Most nyugi van, már 16 éve.

60/F

2016. aug. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
92%
én meg nem szingli vagyok, hanem páratlan :D
2017. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

#19 Akkor, te a felnőtt párkapcsolatok mellett tetted le a voksod, és még vagy majd keresel?

Már ha jól sejtem. Ha csak nem cölibátusban élsz. :D

Bár ők meg anyai családból többektől tudom, az ilyen személyek Jézussal jegyezték el maguk. De éppen apai tisztán protestáns ágon van még püspök is, sőt egyenes ági felmenő is, mint egyházi személy a családfán.

2017. jan. 22. 09:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!