Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pasiként milyen volt azoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként milyen volt azoknak akik rájöttek, hogy biszexek? Nagy megrázkódtatást vagy undort éreztetek vagy valami egészen mást? Próbáltatok küzdeni ellene?

Figyelt kérdés

#biszexualitás #boldogtalanság #bánat #szomorúság #heteroszexualitás #biszexuális #küdzelem #sikertelen magánélet #állandó félelem
2016. márc. 27. 16:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%

#9:

A kérdező magától undorodik. Magára csak használhatja ezt a szót, nem? Semmi sértő nincs a kérdésben.



#10:

A kérdésben fiúkra érti, de nem mondta azt, hogy ilyen csak a fiúknál van. Mivel férfi, a férfiakat kérdezi meg, hogy ŐK FÉRFIKÉNT hogy élték meg ezt az egészet. Magyarul kíváncsi, hogy férfitársaival mi történt, mikor ezt megtudták. A nőket azért nem kérdezte, mert ők bizonyára máshogy élik meg ezt. Az, hogy ezt a kérdést tette fel, nem jelenti azt, hogy hogy lányoknál szerinte nincs ilyen. Igen, neked van baj a szövegértelmezéssel ;)

2016. márc. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
Semmiféle undort nem érzek emiatt, nem vagyok selejtes sem, mert ilyen alapon akkor selejtesek a vörös hajúak is, a szemüvegesek is és még sokat lehetne sorolni, hogy ki mi miatt selejtes. Ezt csak az agyatlan, retardált homofóbok találták ki. Ha érdekel, akkor csináld nyugodtan.
2016. márc. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%

11!

Latom nalad is gond van a szovegertelmezessel!

Magarol egy szot sem emlit csak a pasikrol tobbesszamban tehat masokrol...

2016. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Természetesen, magamra értettem az egészet, különben mit foglalkoznék ezzel az egésszel... Mindenesetre köszönöm annak aki hozzászólt vagy hozzászól még!
2016. márc. 28. 17:34
 15/20 anonim ***** válasza:
95%

nem küzdöttem,mert miért is tenném,alapból nem vagyok olyan küzdős típus.

megrázkodtatás is kimardt.

undort csak az első szopás után éreztem,nem az volt undi,hogy mit csináltam,hanem az érzés,hogy csináltam.

2016. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%

Kerdezo!

Akkor legkozelebb ugy fogalmazzal , hogy magadat nevezd meg!

2016. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

16, rajtad kívül mindenki megértette hogy miről van szó..

Ha meg amúgy is csak kívülállóként kérdezné, mit kötsz bele, hogy milyen nemre vonatkozik? Ő teszi fel a kérdést, nem te.

2016. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem okozott problémát. Sőt, felszabadultabb lettem. Azóta kb. 50-50 %-ban volt partnerem mmindkét nemből.
2016. máj. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%
Nézőpont kérdése... és specko nagyon örülök, hogy megélhetem mindkét nem előnyeit, hogy végülis mindkét nem élvezeteit megkaphatom. Nekem az az ideális, ha van egy feleségem, gyerekeim és titokban vagy egy "jóbarátom" "kis extrákkal". akivel minden mást megélhetek kb heti egy (két) alkalommal. Ez volna az ideális, de sajnos most nincs barátom, mert őszinte akart lenni a barátnőjével és őszintén elmondta a szitut. Naná, hogy én lettem a vesztes. Szerencsére az én párom nem tudja, most keresek egy nekem való normális barátot! Ezzel együtt, nehéz találni egy ilyen testi-lelki jó barátot, még Budapesten is!
2016. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg nehéz normális diszkrét nem problémás szeretőt vagy barátot találni. Ez tény. Én is ebben küzdök most már.
2016. okt. 13. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!