Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex csajok és leszbikusok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex csajok és leszbikusok! Utólag visszagondolva volt már kisgyerekkorban/gyerekkorban olyan dolog, amiből következtethetni lehetett arra, hogy a saját nemetekhez (is) vonzódtok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 23:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Hány évesek voltatok akkor és most?:)
2016. márc. 27. 23:36
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút semmi, lányos lány voltam/vagyok, a játékokban is inkább a csajosabb babákkal stb játszottam, a barátaim vegyesen voltak, de sosem lógtam ki sehonnan vagy ilyesmi.:) most 18 vagyok
2016. márc. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Én nagyon szerelmes típus voltam (lányba). Legalább 8 lány osztálytársamba voltam szerelmes az évek során. Alsó tagozat végén jött egy fiú az osztályba és tetszett, de erre utólag jöttem rá, mikor elgondolkoztam a szexualitásomon.

Most biszexnek tartom magam, de szexuálisan azt hiszem a saját nemem felé húzok inkább.

15F

2016. márc. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Jaj bocsi, nem vettem észre hogy lányokhoz szól a kérdés:D
2016. márc. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy lett volna bármi jele. Fiúkkal haverkodtam, az tény, de ebben semmi különleges nincs. Még azt sem tartom furcsának, hogy igazi lány barátom sosem volt. Nagyjából 16 lehettem, amikor komolyabban elkezdett érdekelni egy lány, de szimpla kíváncsiságnak tudtam be. Kb 19 voltam, mire sikerült helyrerakni magamban ezt a vonzalmat és vallottam be magamnak, hogy mi a helyzet. Most 22 vagyok.
2016. márc. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Ja, amúgy bi vagyok, csak lemaradt. :D

(utolsóvoltam)

2016. márc. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok bocsanat.


Nekem úgy lett hajlamom hogy 5 éves koromban átjött egy ismerosunk es hozta az 5 éves lanyat es az 5néves fiat.


Mind3 an kivancsiak voltunk es mindenki egyszerre megmutatta azt ami van neki.


Ott lattam egyszerre "futyit" es puncitn.


:)

2016. márc. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán gondoltam kisebb koromban, hogy vonzódnék a nőkhöz. Mindig volt valami srác, akit kiválasztottam, hogy tetszik, de akikkel komolyabban foglalkoztam, azok nők voltak, de leginkább felnéztem rájuk, viszont utólag vissza gondolva más is lehetett a dolog mögött.

Aztán jött a gimi, ott voltak olyan lányok az osztályban, akik kicsit furán viselkedtek, nyalták falták egymást, persze semmi komoly, de itt tudatosult bennem szerintem először, hogy létezik ilyen dolog is, hogy két azonos nemű van együtt. Aztán emlékszem láttam a D.E.P.S.-t, komolyan a csókjelenet hihetetlen izgalmat váltott ki belőlem, olyat, amit korábban semmi sem, na talán ez volt az a pont, ahol elkezdtem azon gondolkodni, hogy most akkor mi is van :D

2016. márc. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!