Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Németországban tényleg mindenn...

Németországban tényleg mindennapos dolog az, ha valaki a saját családtagjával közösül?

Figyelt kérdés

Pár hónapja beszélgettem egy ismerősömmel, akinek volt német barátnője és mondta, hogy miután szakitott a német lánnyal, megtudta, hogy az a saját bátyjával is lefeküdt néha, akkor is, amikor együtt voltak. Először azt gondoltam, biztos csak kamuzik, mert nem gondoltam volna pont a németekről, hogy ezt normálisnak tartják, de pár napja találtam egy gyakorikérdésekhez hasonló német oldalt és ott meg egy olyan kérdést láttam, amiben egy 13 éves lány arról irt, hogy az anyja egy hétre kórházba került és amig bent volt, az apja megkérte a lányt, hogy aludjon vele a szülők hálószobájában. A csaj beleegyezett és első este, mikor együtt aludt az apjával, érezte, hogy az apjának merevedése van és elkezdett hozzádörgölőzni a lányához...És a válaszolók meg csak annyit irtak, hogy ne aludjon együtt az apjával és az anyjának semmiképp se szóljon a történtekről, hacsak nem akarja tönkretenni a házasságukat..Nem is az, hogy azt irták volna neki, hogy szóljon a gyermekvédelmiseknek vagy valami...

Szóval elgondolkodtam, hogy ott tényleg ilyen elerjedt az, hogy valaki a saját testvérével, vagy akár gyermekével létesit szexuális kapcsolatot? Annál a kérdésnél is amúgy nem csak 1-2 válaszoló irta ezt, hogy ne szóljon az anyjának, hanem legalább 10-en.


2015. okt. 31. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, épp annyira törvényellenes mint Magyarországon. Amúgy az ilyen történeteket 13 éves fiúk találják ki.
2015. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Hát nekem erről nincs infóm, de mióta megtudtam, hogy az angoloknál meg amcsiknál amai napig házasodnak uncsitesók...csoda, ha belterjesek? És azért lássuk be, a németeknél se frankó valami...úgyhogy én el tudom hinni. És minden szőrszál égnek is áll a karomon!

Ezért is szoktam mondani, hogy utáljuk mi magyaruk egymást, mert szeretünk dolgokat "okosba" csinálni stb stb de az egyik legtisztább, legkulturáltabb nép vagyunk! Mondom ezt úgy, hogy sok népet volt szerencsém megismerni, köztük élni.

2015. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

Mondjuk remélem is, hogy csak kamu volt, bár igy is érdekes a válaszolók reakciója ._.

2015. okt. 31. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Ami plafonon van még náluk az a pedofília.
2015. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

"találtam egy gyakorikérdésekhez hasonló német oldalt"


Haha. Kíváncsi lennék, hogy ha a külföldiek nézegetnék a magyar gyk-t, akkor milyen dolgokat hordanának össze az itteni kérdések és válaszok alapján, mint a magyarok tulajdonságait :D Nagyon reprezentatívak ám ezek az oldalak...

2015. nov. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

2-es: a magyar nem kulturált nép összességében és nem is tiszta, a többi európai néphez viszonyítva. Sőt...


Azt tudtad, hogy még a 80-as években sem használt WC-papírt a magyar falusi lakosság 72 százaléka? Tudásban kb. a 90-es évek elejéig voltunk jók, mára már az alsó harmadban vagyunk. Idegennyelv tudásban meg majdnem tök utolsók.

2022. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!