Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ki volt már lányként szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt már lányként szerelmes a legjobb barátnőjébe? Hogyan alakult a viszonyotok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Én. Nem tudott róla, bár smároltunk részegen. Sajnos addig szenvedtem miatta, míg nem találtam egy lányt aki viszonozta az érzéseimet.:)
2016. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Csak múló fellángolás volt.
2016. márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Oihp válasza:
95%
Hát a miénk elég furi volt... Az egész úgy kezdődött, hogy én még hetero voltam. Tudtam róla, hogy ő leszbikus, de nem zavart, még most is nagyon bírom a csajt. Aztán egyszer, miután náluk aludtam, elmondta, hogy ő szexuálisan is vonzódik hozzám, majd pár nap gondolkodás után realizáltam magamban a dolgokat és rájöttem, hogy biszexuális vagyok. Aztán valahogy összejöttünk, mindez szeptember környékén volt, de januárra megbeszéltük ezt az egészet, mert én nagyon szeretem őt, de csak, mint barátot. Viszont hála neki, azóta már megismertem egy aranyos biszex csajt és vele is volt pár szép napom... Tehát, ha ő nem mondja ezt el nekem, lehet még ma is heteronak érezném magam, pedig nem vagyok az :)
2016. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!