Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes lenne megbeszélni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne megbeszélni egy következő estét? Egyéjszakás, második felvonás?

Figyelt kérdés

Szombaton volt egy egy éjszakás kalandom, a végén mondta a csaj, hogy majd folytathatnánk.

Viszont részegek voltunk.

Másnap reggel elkísértem a buszához, nem sokat beszélgettünk, másnaposak/fáradtak voltunk. Na meg nem is tudtam mit mondani, visszagondolva elég balf asz módon viselkedtem.

Viszont a végén egy laza csókkal köszöntünk el.


Azóta bejelöltem facebookon, de nem írtam még rá.

Szóval szerintetek érdemes bepróbálkozni, ráírni, persze normálisabban megfogalmazva, hogy "na, folyt köv, mikor?"


Nem volt még egy éjszakás kalandom, szóval nem vágom mi van ilyenkor. Egy közös ismerősön keresztül ismerem, kocsmázásból.


Nagyon jó volt vele, majdnem tökéletes csaj.


Arra gondoltam, sok vesztenivalóm nincsen. Max többet nem találkozok vele.


Szerintetek?

22F



2016. márc. 7. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, főleg ha mondta, hogy szeretne ismételni! Ráadásul a lányok romantikusabb alkatok, szóval ha neki is hasonló jó volt, akkor még inkább van oka ismételni! Szerintem rád vár, hogy írj már neki, magamból kiindulva! :D Szóval hajrá, maximum nem válaszol és akkor ennyi volt...

23/L

2016. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt tudom róla hogy eléggé szereti halmozni az élvezeteket, jópár srác megfordult már benne.

Szerintem tuti hogy nem én vagyok az egyetlen játékos a pályán, mondjuk ez nem zavar különösebben.

Persze azt előre mondta hogy nem lesz ebből kapcsolat.

2016. márc. 7. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy nem lesz kapcsolat

azt előre nem tudhatod

ha jo voltál az ágyba neki megtart ágyasának

általában a nők csak egy pasival szexelnek ne gondold hogy sokadik vagy

sok sikert

2016. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem lesz, én se szeretnék kapcsolatot.

Barátnője mesélt meredekeket, hogy több vasat tart a tűzben.

Mondom ez tényleg nem zavar, igazából nem is tudom mitől tartok. Visszautasítástól talán.

2016. márc. 7. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:

nem egyéjszakás. ha tetszik akkor ne szalaszd el.

én legalábbis folytatnám.

2016. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 orton ***** válasza:
Istenem...a ferfiak miert a kapcsolaton agyalnak mar az elso alkalom utan?! Talalkozz vele, erezzetek jol magatokat, szexeljetek. Majd ismet. Ha jarni szeretne ugybis felhozza a csaj ;) de elotte ismerd meg kozben milyen ember es h baratno alapanyag e.
2016. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!