Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kinek van természetes fanszőre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van természetes fanszőre?

Figyelt kérdés

Kort írnátok?

nekem az, 22/f

Szerencsére látom a kondi öltözőben, hogy egyre jobban kimegy a divatból a csupasz farok.



2016. ápr. 13. 07:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

#18

Mert azért tartod undorítónak, mert eleve úgy születtél? Lófszt. Ha kicsit gondolkodnál, tudnád, hogy az ízlés, az értékítélet az emberben nem veleszületett, hanem tanult dolog (és ehhez még szociológiát vagy kultúrantropológiát se kell tanulni). Egy mintát követsz. Ha pl. egy olyan képzelt közösségben nőttél volna fel, ahol a tarajos gőtét tartanák cuki állatnak, és a pandát undorítónak, akkor neked is ez lenne az „alapbeállításod”.


#19

De szép világ lenne, ha ez lenne a primitívség ismérve a világon. Nézzél már egyszer körül a bkv-n, milyen emberek élnek ebben az országban, hogy beszélnek, gondolkodnak, viselkednek, öltözködnek, tisztálkodnak – függetlenül attól, hogy nyilván mind bőszen borotválja a pi.csa- meg f()szszőrét.


#20

Bocs, de baromi röhejes lehet. Letolnád a gatyád szex előtt, elröhögném magam a lány helyében.

2016. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz, amit írsz. Nem mintát követek. Valami nem tetszik és ennyi. Felőlem be is fonhatja mindenki a farokszőrzetét, én akkor is borotválni fogom.

Semmi köze ennek semmihez, nekem nem tetszik és kész, kár is megpróbálni belém magyarázni.

2016. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Feladtam. Az elemző tudományos

gondolkodás nem az erősséged. De a fanszőröddel ettől függetlenül tényleg azt csinálsz, amit akarsz.

2016. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan add fel. Hülyeséggel és hülyékkel sem foglalkozok. Így is túl sok időm pazaroltam rád.
2016. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
A tudatlanok arrogáns gőgje.
2016. ápr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Akit nem hatott meg az amcsi globál divat.
2016. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csodabogár lányka voltam, de ezelőtt 13 évvel magamtól kezdtem borotválni.

13 voltam, szőrösödtem, nem tetszett, leborotváltam. Mi ebben olyan nagy ügy.

Ez ízlés kérdése, semmi köze a higiéniához.

2016. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

erősen szőrös vagyok ott lenn máshol nem

20 fiu

2016. dec. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!