Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hölgyek és urak ez szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek és urak ez szerintetek természetes vagy ez súrolja a perverzió határát?!

Figyelt kérdés

Az új barátnőm mint kiderült 1 pár nap után úgy jár kel az utcán hogy gésagolyó van a punciba fel dugva és nagyon élvezi a dolgot mindég fel van pörögve és a fő téma 5 perc után a sex!

Ez mennyire gyakori a hölgyeknél hogy valamilyen punci izgatóval jár kel az utcán!



2015. júl. 10. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én félnék, hogy elkap az orgazmus pont az úton, milyen ciki lenne, ha pont jönne velem szemben a tiszteletes én meg ott élveznék :)) 19 L
2015. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Álmaim nője. Szívesen megismerném
2015. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ez most /álmaim nője vagy éppen az ellenkezője/ mert hát a sex körül forog az élete más komolyabban nem érdekli eddig én is ezt mondtam hogy de jó lenne egy ilyen nő de azért egész nap a sex körül forognak a gondolatai és azt sem bánná ha benne lenne napi 24 órában még nem találkoztam idáig ilyen nővel!
2015. júl. 10. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért nem 0-24ben szexen jár a fejem, de van gésagolyóm és én is voltam vele utcán :) Szeretem és nagyon izgató, hogy ott van és az utcán sétálgatok... Ha viszont ez van akkor tuti szex lesz a vége, de pasim nem bánja :)
2015. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
" természetes vagy ez súrolja a perverzió határát" Kinek igy, kinek ugy!
2015. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!