Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért elfogadottabb a női,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elfogadottabb a női, mint a ffi biszexualitás?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Mert szebben kivitelezhető...
2016. ápr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
A mocskossági faktor miatt. A szex mocskosságát a férfi adja. Mert ő a "nagy szőrös állat" és a testnedvei mindenhova spriccelnek. Azzal, hogy egy nő egy másik nővel hempereg, igazából semmi mocskos nem történik. De ha két férfi csinálja ugyanezt, na akkor jöhet sperma fürdő, meg a székletes farok elképzelések.
2016. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ezerszer kivesézett téma...
2016. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
szerintem nagyon jól kifejtették a többiek..de azt még hozzá tenném, hogy a nőkből már bármit ki lehet nézni..ez még semmi, tényleg nagyon undorítóan tudnak viselkedni. És ugye nekünk még erre feláll a farkunk (nekem is), mert ez még izgató azok mellett amit szoktak csinálni..Pl amikor leszopnak egy pasit , és egymás szájába köpik a cuccot azt még a mai napig nem tudom hova tenni:D...
2016. ápr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Csak képzeld el, hogy két szép csaj leszbül, aztán meg ugyanezt két fiúval. Melyik a visszataszítóbb?
2016. ápr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Nezopont kerdese!

Mitol lenne elfogadottabb??

A nok koreben kevesen valjak be hogy oket ugy izgatja ket pasi mint ket no a fiukat!

En mivel lany vagyok undorodom a meleg noktol es ellenben meg pont az izgat a ket ferfinel amit elottem irtak negativumkent!

Bocsanat az izlesemert....

2016. ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Buta társadalom, ennyi. Amúgy én nem teszek különbséget a kettő között. Akinek így tetszik, akkor csinálja így. Semmi közöm hozzá és hát ki vagyok én, hogy ítélkezzek afelett, hogy ki kivel kufircol.
2016. ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Biszex vagyok,de ha fel akarom magam izgatni,női szerelmeskedést nézek inkább.

Nagyon inkább!

2016. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

Ja?

bocs #8-as vagyok. F

2016. ápr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!