Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egy csapatársammal kipróbál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csapatársammal kipróbálnánk a fiúszexet, akkor nem kell védekezzünk igaz?

Figyelt kérdés

Mindketten 20 évesek vagyunk, én két lánnyal voltam az életben eddig, ő hárommal. Férfival még soha. Ő inkább passzív lenne, én inkább aktív. Nagyon szeretném óvszer nélkül megdugni és a végén a fenekébe élvezni. (Itt ugye a teherbe eséstől nem kell félni)


Olvastunk már róla, hogy előtte ki kell mosni valahogy a feneket, hogy ne legyen benne kaki, az a része menni fog és meglesz.


2016. ápr. 29. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azért húznék egy gumit a farkamra, biztos ami biztos...
2016. ápr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért? Te még sosem szexeltél óvszer nélkül?
2016. ápr. 29. 11:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Azert remelem azt vágod, hogy nem csak a teherbeeses miatt húzunk gumit, ugye? Fertőzések,nemi betegségek az smafu? Ferfi-ferfitol is frankón el tudja kapni,csak szólok..

30/N

2016. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3:

Leírtam hogy én 2, ő 3 nővel volt az életben, azok is mind tartós kapcsolatok voltak.


Én is mindkét barátnőmmel óvszer nélkül szexeltem, mert szedtek bogyót. Több mint két éve ismerjük már egymást és nem vagyunk szexuálisan kicsapongók egyáltalán, úgyhogy betegségeink nincsenek.


Az interneten pedig ezer és tízezer számra látni a videókat, ahol férfiak óvszer nélkül szexelnek egymással. Gondolom ők is előtte kimosták magukat és kész.

2016. ápr. 29. 11:50
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
egy egészséges nő popsijában szinte veszélytelen gumi nélkül, de egy egészséges férfi biztos betegségeket terjeszt... elég hülye logika! :D De nem egyedi - voltam egy párral, akinek gumi nélkül dugtuk a lány tagját, de a pasi engem gumiban akart, nehogy elkapjon valamit. Ööööö.
2016. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el egy ingyenes AIDS tesztre előtte!
2016. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Erről az jut eszembe, amikor egy vígjáték sorozatban volt egy meleg karakter, aki úgy járt állandóan AIDS szűrésre, hogy amúgy még totálisan szűz volt.
2016. ápr. 29. 13:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem az én egészségem, szóval felőlem nyugodtan csináld gumi nélkül.
2016. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

OK


De akár a South Park sorozatot is idézhetném, ahol a Butters nevű kisgyereket a szülei a szuper-AIDS-szel riogatták.

"Vigyázz fiam, ha csak egy csepp szuper-AIDS is a fenekedbe kerül, akkor egyből meghalsz"


Az ilyeneknél kicsit komolyabb válaszokat vártam.

2016. ápr. 29. 14:54
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

De most ettől komolyabb választ hova vársz? Mi leírtuk, hogy jól tennéd, ha gumit húznál a saját érdekedben, nehogy valami fertőzést. Ezt vagy megfogadod, vagy nem, a te dolgod.


De mit is várunk mi... "előtte ki kell mosni VALAHOGY(!) a feneket [...] az a része menni fog". Látom, ezzel se vagy nagyon képben, de felvilágosítalak. Ezt a "kimosást" beöntésnek nevezzük.Két módja van:

- a biztonságos

- és a kevésbé biztonságos (ez utóbbit akkor érdemes, ha nincs 1000 Ft-od a saját biztonságod érdekében).


A biztonságos megoldás abból áll, hogy bemész a gyógyszertárba és veszel egy beöntőkészletet (ez az az 1000 Ft), ilyet:

[link]

Ezt feltöltöd kellemes meleg vízzel, felakasztod valami magas helyre, a csövet a fenekedbe dugod (síkosító!). A csövön lévő kis csapot kinyitod és beléd ömlik a víz. Érdemes ágyon fekve csinálni.


A kevésbé biztonságos megoldáshoz csavard le a zuhanyfejet, majd állíts be 15 cm-nél nem magasabb vízsugarat, szintén kellemesen meleg vízzel. Tartsd a cső végét a popsidhoz, lazulj el, majd engedd magadba a vizet. Ha kezded érezni, hogy feszít, akkor ne engedj több vizet magadba. Lehet kapni zuhanycsőre szerelhető intim zuhanyt is, amit szintén használhatsz ilyen célra:

[link]


Mindkét megoldás esetén, ha már benned van a víz, várj vele egy pár percet (de legfeljebb 5-öt), hadd oldja az anyagot. Kicsit lehet, hogy nehéz lesz visszatartani, de tartsd vissza. Majd WC-n engedd ki magadból. Addig kell ismételni, amíg tiszta víz nem jön belőled. Beöntés után legalább fél órát érdemes várnod, mert az összes vizet nem tudod kinyomni magadból. Én azzal szoktam ezt meggyorsítani, hogy a WC-n egy ujjamat bedugom, ellazítom magam, és ez általában megindítja a bent maradt vizet.

2016. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!