Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért zavar sok hetero pasit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar sok hetero pasit, ha tetszik egy melegnek?

Figyelt kérdés
Nem arról beszélek, amikor a meleg nyomul, csak arról, amikor a hetero szimplán csak tetszik a melegnek. De sok hetero már ettől is ideges. De miért?

2016. máj. 1. 09:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

10:


Ez fas-.zság.

De el is mondom miért. Mert az embereknek általában nem tetszik az, ha olyan embernek tetszenek, aki nekik maguknak nem tetszik. Nagyon-nagyon sok ember ilyen.


És én ebben voltam már képletesen szólva a fa-.sz mindkét végén is. Engem is zavart már amikor csúnya/kövér lánynak tetszettem és bizony olyan is volt már amikor nő mondta azt nekem, hogy zavarja hogy tetszik nekem, mert neki viszont nem jövök be.

Ez van nagyon sok embernél. Ha egy számunkra nem vonzó embernek tetszünk, akkor az zavar sokunkat. És ez a nem tetsző ember lehet 25 éves meleg srác, 60 éves nagymama, 20 éves csúnya/kövér lány, stb. A lényeg hogy nem vonzódom hozzájuk és zavar hogy ők fizikai vonzalmat éreznek irántam. Ezzel sok ember így van.

2016. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire nyomulós a dolog.

Van amikor szembe jönnek velem ilyen kis fiatal tinicsitrik és elkezdenek nevetgélni,azt letojom..

Múltkor a nagynénémet látogattam meg a kórházban(pszichiátriai osztályon van),és ott nagyon megbámult egy lány,a nagynéném meg mondta nekem,hogy most szakított a pasijával és most új vadra vadászikxddd

Kicsit megijedtem.


28/f meleg..


A heteró fiúk is inkább a nyomulósoktól félnek...

2016. jún. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!