Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex irányultságom elmondtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex irányultságom elmondtam feleségemnek. Te mit tennél ha őszinte lenne a férjed ezzel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Te hogy reagálnál? Meg vetnéd,és el ítélnéd a férjed ez miatt??? 38 éves vagyok 12 házasság.

2016. máj. 9. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
En nem vetnem meg emiatt.en nagyon elfogado vagyok..oke hogy a ferjem de akkor is..nincs ebben semmi rossz
2016. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Én is biszex vagyok,engem nem érdekelne.Ha már házasok vagyunk,akkor már amúgy sem számít,mert semmilyen nemű emberrel nem csalhatna meg.
2016. máj. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Undorodnék a köcsőgtől.
2016. máj. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És miért undorodnál? Írd le őszintén .
2016. máj. 9. 09:22
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

1. Nem jönnék össze olyan férfival, akiről tudom hogy biszexuális.


2. Ha azért olyan ember mondaná el, akit szeretek és aki a férjem (és gondolom elég régóta együtt vagyunk, sok-sok éve), azért talán nem undorral reagálnék, elfogadnám.


3. Megkérdezném csalt-e már meg férfival, vagy hogy mikor volt utoljára férfival.


4. Megkérdezném ő a kan, vagy a köcsög szokott-e lenni (tehát aki dug, vagy akit megdugnak)


5. Tisztáznám vele, hogy amíg házastársak vagyunk, addig ő nem fog más férfiakkal enyelegni a jövőben sem.

2016. máj. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Először nagyon meglepődnék, mert el sem tudnám képzelni a férjemről, hogy vonzódik a másik nemhez is. Aztán persze szép lassan megnyugodnék és elfogadnám. Talán azért is tolerálnám könnyebben, mert én is biszexuális vagyok. A kérdés csak az, hogy a férjem akarna e a továbbiakban szexuális kapcsolatot létesíteni férfiakkal is, vagy ez csupán a múltja? Ha férfiakkal is szeretne lenni, akkor én el tudok képzelni egy nyitott házasságot, természetesen nagyon diszkréten.
2016. máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem ítélném el, de nyilván jobban örülnék, ha tudtam volna az elejétől fogva. 12 év házasság után viszont nem igazán foglalkoztatna, max pár óráig kiakadva lennék.
2016. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
Engem nagyon zavarna, másképp néznék rá! Csalódott lennék és bántana a dolog!
2016. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2%

A biszexualitás, a szexualitás pöcegödre,legalja.

Főleg egy férfinél,aki férfinek abszolút nem tekinthető.

Bsznlak ki a 3.14-csába hogy lábad nem érné a földet,s ha gyors vagy akkor az egészet megúsznád egy verbális megalázással.

2016. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!