Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fel lehet ismerni egy bi/leszb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet ismerni egy bi/leszbi lányt?

Figyelt kérdés
Debrecenben hol érdemes keresnem fiatal bi/leszbikus csajokat? Hogy tudnám felismerni őket?

2016. máj. 18. 15:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet.. :D

De vannak bi - forumok próbáld mé ott.. :D

Én alapvetően a pasikhoz vonzódóm erősen.. :D de pár hónapja kacérkodom, hogy legalább egyszer beválalnék egy lányt.. ^_^ taliig viszont nem jutott el senki.. :/ xD :D


23/ L

2016. máj. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Én 18 lány vagyok, eddig még nem voltam csajjal de eléggé izgat a dolog. Szívesen kipróbálnám magamat :)
2016. máj. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%
És még csodálkoznak, miért nem szeretik a leszbikusok a "bi" nőket. :)
2016. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát utolsó,szerintem nem mind van igy ezzel.
2016. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Azok nem teljes biszexek, akik azt mondogatják, hogy; jaj, egyszer de kipróbálnám lánnyal. Kevered a szezont a fazonnal. :D Leszbikus ismertető jelek vannak, őket egyszerűbb felismerni, mint a bi lányokat. Bi lányoknál meg mondjuk úgy tudod észrevenni, hogy ha mondjuk nem idegen neki, hogy hozzád érjen, a testbeszédéből, jobban "átadják" magukat egy nőnek (mégha nem is vagytok annyira barinők), mint a hetero lányok, nem tudom elmondani, én valahogy érzem. (egyébként bi vagyok én is, de rólam se tudnák megmondani) :)
2016. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor nem nagyon van esélyem csak úgy belebotlani egy hasonló lányba:D
2016. jún. 2. 21:27
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ránézésre nem valószínű,hogy megtudod állapítani. Nem mindegyik leszbikus néz ki fiúsan vkin észre sem vehető.Múltkor gyakorlaton voltam és jött egy leszbikus pár és egyiknek rövid haja volt,laza cuccok,menése is eléggé férfias volt. Másik meg hosszú haj magassarkú,smink,táska na róla nem mondaná meg senki sem :D


Előbb ismerkedni kell,helyzetekbe,beszélgetésekbe kerülni. Aztán szépen idővel ez úgy kiderül,szerintem :D


Én speciel sokat ismerkedek,de nem igazán teszem nyilvánosságra,hogy a csajok is bejönnek.


Aki közel kerül hozzám bizalmilag az tudja és eddig 3 ember, haverom, egy biszex srác akit a neten ismertem meg itt GYIK-on és legjobb barátnőm, szintén bi róla 1,5 évvel később derült ki vagyis vallotta be,de én már kezdetektől tudtam, egy barátnőm sem volt ennyire de ennyire közvetlen velem mint ő vhol sejtettem én az elején,hogy neki a nők is bejönnek.

De más lassan 3 éve,hogy barátágunk remekül működik.


Most egy kolléganőmnél érzek hasonlót(most kerültem új melóhelyre).

Kolléganőm is nagyon keresi a társaságomat,jobban mint a többi kollégám. Mindenben segíteni akar,dicsér.Bulizni hív. Néz,figyel engem. Felajánlotta,hogy segít nekem szórólapozni én meg mondtam meghívom kajálni köszönetem jeléül :D

Vhol azt érzem,hogy benne is van hajlam,de vhol meg hogy jó barátságban leszünk.


Ez a megérzésem eddig bevált,szerintem most is befog,nagyon úgy érzem.


Csak azért írtam le,hátha tudtam ezáltal segíteni.

Viszont legjobb barátnőmmel nekünk volt kalandunk :) párkapcsit mi nem akarunk egymással. Engem néha barátságban is ki készít,nem még ha kapcsolatban lennénk. :D

szóval idővel azért mindennek meg van a gyümölcse.


Jaaa és a legfontosabb ne keress görcsösen,mert akkor tuti nem fog össze jönni :)


Még a discok egy jó pontok lehetnek,hogy ott lehet szemkontaktust felvenni,mosolyogni,ittasan gátlások nélkül ott könnyen mennek a dolgok.

2016. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!