Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A szobatársam miért zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szobatársam miért zavar össze direkt?

Figyelt kérdés

Mindig, mikor beszélgetünk kettesben, olyan furán néz, olyan kedvesen vagy nem tudom és múltkor már azt vettem észre,hogy felállt a nézésétől, pedig én tuti nem vok se meleg, se biszex, de félek, hogy így azzá vállok, ha ezt folytatja, de nem merek neki szólni, mert legjobb haverom is egyben és azt se tudjam mit mondjak neki, meg azt se tudom már, hogy direkt néz így vagy alapból is ilyen volt.

meg amúgy sose közeledett így felém, sztem nem meleg, de ezt a nézést nem tudom hova tenni. Mit csináljak, hogy tényleg ne izguljak fel a nézésétől és ne legyek miatta bi?



2016. jún. 6. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha már feláll a nézésétől, akkor már bi vagy. Nem miatta lettél azzá, ő csak az "indikátor". Ideje szembenézned ezzel a ténnyel. :D
2016. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Ez szerintem sem így működik, hogy valaki belevisz a rosszba. Ha a hajlam ott van, akkor ott van, ha nincs, akkor nincs.

Ha értelmes a srác akkor kérdezz rá, hogy most rád van indulva? Akár viccelődve. Ha nem tudod mit gondol a homo/bi dolgokról akkor próbáld előbb ezt kideríteni, nehogy kiderüljön, hogy tök homofób...

2016. jún. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Istenem, ez olyan édes. Imádom, amikor ilyen dolgok történnek két fiú között. Szerintem próbáld meg valahogy kipuhatolni, hogy ő mit gondol erről, mert ha esetleg tényleg van a nézése mögött valami, akkor simán összejöhettek, vagy csak egy alkalomra. Persze nem biztos, hogy a barátságnak jót tesz, de szerintem ha ő benne lenne, és rád is ilyen hatással van, akkor kár lenne kihagyni.
2016. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
elég buta vagy. ha alapból hetero vagy, nem leszel amiatt bi vagy meleg, mert egy férfi úgy néz rád. de ha ezen elgondolkoztál, ott már bajok vannak, lehet látens bi vagy.
2016. jún. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Eltudnál vele képzelni esetleg többet is?

Szerintem próbálj meg te is hasonlóan csábítóan nézni rá s megfigyelni, hogy belőle milyen reakciót váltasz ki.

Vedd fel a harcot vele!!!:D

2016. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te is nézd sokáig hasonlóan őt.

És ebből kiderül hogy meleg e.

Én ezt tenném.

2016. jún. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szívat. Voltam ilyen szituban, nagy nézések, méghozzá "úgy" nézések, messziről is, mélyen..az ember beindul, közben meg még kedveskedés. Kérdezz rá, akkor meg jól le fog rázni...

Hogy mit csinálj? Nekem az vált be, hogy levegőnek néztem a srácot, de itt ez nem oldható meg.

2016. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Valószínűleg bi vagy de nem válhatsz azzá ez elég nagy hülyeség
2016. jún. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!