Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Melegek biszexek! Mit csinálná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek biszexek! Mit csinálnátok, ha sráccal lennétek egy szobában és fel lennétek izgulva?

Figyelt kérdés
Tudnátok a srácról, hogy felizgatná a dolog, de nem kezdeményezne, mert szégyellné. Seggét nem engedné. Ti megpróbálnátok?

2016. jún. 24. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
10%

mármint egy zárkában?

ha már abban a zárkában lennék 10 éve,akkor elővenném a farkam.

aztán ha nézne rám értetlenül akkor rászólnék hogy-nem levegőzni vettem elő kö-csög!-

ha még mindig nem hajlana a dologra,akkor szétverném és megerőszakolnám az eszméletlen testét.

2016. jún. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha tudnám, hogy felizgatja, akkor persze, hogy bepróbálkoznék. Feltéve, hogy engem is felizgat a srác maga. :D
2016. jún. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
voltmár ilyen, a tag az ölembe akart ülni meg tette vette magát, kicsit iszogatott.. ezzel csak azvolt a gond h még 2 nő volt velünk, a párjaink :D
2016. jún. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ha bejövünk egymásnak akkor miértne.

persze ha seggét nem engedné akkor...hát nem lenne hosszú és mély kapcsolat.

2016. jún. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen esetem. Az eggyik barátomnál aludtam akinek a szülei béreltek egy lakást az egyetem miatt. És mivel nem költözött még be teljesen és csak egy ágy ált rendelkezésre eggyütt kellett aludnunk. Nem volt neki semmi különös/visszataszító a dologban attól független hogy heteró(legalább is annak tartja magát)

ÉN pedig meleg, lehet azért is mert nagyon szoros kapcsolatban voltunk.

És ahogy eljött az id hogy lefeküdjünk aludni csak úgy simán befeküdt mellém. És szó mi szó nagyon helyes srác ahogy kicsit mocorgott és közelebb jött nagyon felizzottak a kedélyek és egyszerűen nem tudtam megálni hogy ne érjek hozzá így hátulról megöleltem, és vártam a reakcióját. Megfordult és nem tudom honnan jött neki(máskor is elő fordult) de megcsókolt. Máskor is történt ilyen de ez annyjra szenvedélyes volt hogy rákérdeztem hogy egyébként ez mit jelent hogy így alkalom adtán elkap és csak úgy megcsókol. Elkezdett sírni, mire én aggódni kezdtem mert ilyesmi még nem fordult elő megnyugtattam és kértem hogy mesélje el mi bántja. Mire ő elmondta hogy mostanában nagyon magányos, és sok csalódás érte, hogy nem tud megbízni senkiben és hogy ha velem van akkor sokkal nyugodtabbnak és felszabadultnak érzi magát. Bevallotta hogy ő kicsit többet érez irántam mint baráti szeretet és hogy reméli ez nem zavar. Most boldog párkapcsolatban élünk és úgy érzem megtaláltam a lelki társam. Ha van ilyen.

2017. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!