Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire elítélendő hogy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő hogy fiú létemre szeretek szopni?

Figyelt kérdés
Mióta lesz*ptam egy fiút azóta mindig kívánom.

2016. jún. 30. 16:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
93%
Én ebben kezdő vagyok de szívesen szopatnek srácot!!
2016. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
79%
És mennyire elítélendő, hogy az orvostudomány már száz éve tud róla, hogy a dohányfüst belégzése rákos elváltozást okoz a tüdőben? Mennyire elítélendő, hogy az alkohol fogyasztás májzsugort okoz és elbutítja az embert? Mennyire elítélendő, hogy a főnökök a vállalatoknál kizsigerelik a dolgozókat? Mennyire elítélendő, hogy van, aki szado mazo szerkóban játszik otthon a négy fal között pedig családos ember és anya? Csak azért gondolod, hogy ez elítélendő, mert még nem látod, hogy a világ nagyon nagyon sokféle és mindenki a maga életét éli. Hogy mások mit gondolnak az ne érdekeljen, mert ez a te életed, a mások élete meg a mások élete. Hogy mik a sztereotípiák, mik az elvárások a normális társadalomban? Az más kérdés, de olyan mint ideális társadalom soha nem is létezett és nem is fog létezni semmilyen rendszerben. Szóval, ha "csak" ez az ami miatt nem érzed magad beleillőnek a társadalomba büszke emberként kihúzhatod magad, mert ettől ezerszer durvább dolgok is vannak mégis lekakilja mindenki lényegében hogy ki mit csinál. Valóban azt ami neked jól esik. Ha ehhez találsz partnert akkor ki akadályozhatna meg, hogy azt csináld ami neked az életben örömet okoz? Egy életed van, és tényleg nem tudhatod meddig tart. Azt ami megadatik, éld úgy, ahogy neked tetszik. Ja és nem kell reklámozni, természetesen ez nem egy elfogadó társadalom. Nem, nem csak a magyar. Egyik se. Akibe bele lehet kötni, az a gyengébb, és azt kell szívatni mindenhogy. De ha nem tudnak róla, akkor nem tudnak beléd kötni. Sok sikert és élvezd az életet !!
2016. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Sajnos leginkább én nem tudom ezt elfogadni.Egyik pillanatban még szopnék, a másikban rá gondolni sem tudok.
2016. júl. 10. 13:39
 24/30 anonim ***** válasza:
84%
Nem is lehet elfogadni igazán, hiszen a társadalmi berendezkedésbe nem illik bele. De buta lennél ha megfosztanád magad attól, amiről tudod, hogy jól esik! Sok ember egész életében keresi, hogy mit szeretne igazán és soha nem tudja meg rá a választ. És leél egy életet úgy, hogy sose tudta meg, mi is kell neki igazán. Bármilyen témában. Te legalább tudod, akkor tegyél érte! Nem kell melegnek lenned. Kiéled ebbéli vágyaidat amikor rád tör és kész! Ettől még nem leszel kevesebb vagy rosszabb, a társadalom ugyanolyan értékes tagja lehetsz mert az ember életének érdemeit, hogy milyen értékes ember -szerencsére- egyáltalán nem ezek határozzák meg. Tehát én bátorítanálak, hogy éld az életet ne csak létezz benne ilyen téren is. Nem kell parázni. Csinálni kell túl lenni rajta és megfelelő helyre tenni az életedben. Nem mellesleg, senkire NEM tartozik. Tehát ebben sem kell követned a nagyvilági trendet, hogy "coming out" meg hasonlók. Ettől még nem leszel meleg, vagy az akit a tv mutat a PRIDE-on női ruhában vonaglani a főváros legszebb utcáján követelve nekik amúgy is kijáró jogokat, különösen nem leszel. A melegek jelentős többsége pont lenézi az olyan provokatív alakokat amitől te is félsz, mert a tv a média azt mutogatja és az emberek azt hiszik, a melegek, biszexek olyanok. Pedig pont a szűk kisebbség az aki miatt ezt gondolják, mert a jelentős nagy többségről soha nem gondolnád, hogy meleg vagy biszex. És ők emiatt nem is tudnak soha kiállni magukért, hogy ugyanúgy lenézik ezeket az embernek aligha nevezhető gusztustalan lényeket akik vonulgatnak és saját fajtájukról pont emiatt alakítanak ki az emberekben negatív véleményt. Mert az átlag ember csak ennyit lát egy meleg életéből, a normális túlnyomó többséggel soha nem találkozik. A tv-ben meg ezt látja. Tehát merj élni, nem kell parádés melegnek lenned ahhoz, hogy jól érezd magad. Megfelelő társaságban megfelelő helyen jól érezheted magad. Regelj be kép nélkül a planetromeo pont com oldalra és nézelődj. Aztán ha elég bátorságot szereztél, akkor privátin léphetsz egyet előre. Meglásd, nagyon sok hozzád hasonló ember van, normáis, diszkrét, aki ugyanolyan értékes és rendes ember mint a többsége a hozzád hasonlóknak. Sok sikert !!
2016. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
93%
Kipróbálnám a sz.pást én is!Bács Kiskun megye
2016. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
78%

Én is szeretek szopni fiú létemre!

Keresek 12-14 éves korig olyan fiúkat akiket leszophatok esetleg ha akarják akkor ők is engem!

Szigetszentmiklós és kőrnyékén!

Esetleg fényképeket is szivesen fogadok a péniszekről ebben a korhatárban!

( 14f )

2016. júl. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
94%
Engem is le lehet szopni én is szopnék továbbit privibe!
2016. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
95%
Nem elítélendő. Én is szeretek, mert jó. Szopni is és szopva lenni is.
2017. máj. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Laly1972 ***** válasza:
Engem is leszophatnál
febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én is imádok szopni Ha tehetném minden nap csinálnám
febr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!