Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal van bűntudatom?

Figyelt kérdés

Van egy bizonyos fiú akivel én nagyon jóba lettem, de én tetszem neki viszont van barátnője..vagyis volt.

A lány nagyon csúnyán viselkedett vele, biztattam a fiút, hogy szakítson vele, mert ezzel csak magának árt.

Ez a fiú bevallotta nekem, hogy tetszem neki (miközben volt barátnője), de közben vagyunk/voltunk olyan jóban hogy elmondtam neki, hogy éppen melyik fiú tetszik nekem,stb viszont a vallomása után elmondtam, hogy nekem más tetszik, de semmit nem változott a viselkedésem vele szemben.

Szakított a barátnőjével és most velem szeretne összejönni, de én tényleg csak barátként nézek rá.

Kicsit bűntudatom van, mert ugyan megmentettem sok csalódástól, mert ez a lány tényleg visszataszítóan papucsnak nézte és kihasználta, lenézte kb, de mégis most egyedül maradt miattam. Viszont én közöltem vele már többször is, hogy én vele biztosan nem fogok összejönni.


Hogyan tudnám megoldani a helyzetet? Okkal van bűntudatom?


2014. febr. 7. 16:26
 1/3 anonim válasza:
nem kell hogy bűntudatod legyen,mert nem te tehetsz arról,hogy neked ő nem tetszik.ízlések és pofonok.egyszer majd neki is lesz barátnője.lehet hogy nem te,de az is lehet hogy te.ki tudja
2014. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Te sohasem ígértél neki kapcsolatot, az ellenkezőjét is a szájába rágtad, ha nem fogta fel, az az ő baja. Miért tartoznál olyasmivel, amit sohasem ígértél?

2. Maradt volna azzal, aki kihasználja, csak hogy ne legyen egyedül? A szakítás egyébként is az ő döntése volt, senki sem kényszerítette, senki sem csapta be.

3. Maradt a kapcsolatban, de a barátnője háta mögül beléd is szerelmes volt? Ez gerinctelen, tisztességtelen és gyáva gesztus a részéről.

2014. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs miért bűntudatod legyen, esetleg kicsit elgondolkozhatsz azon, hogy ez a barátság mennyire kölcsönös, mert simán lehet, hogy a fiú már eleve nem úgy tekintett rád, mint egy szimpla barátra.
2014. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!