Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal van bűntudatom?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel elkezdtem ismerkedni és flörtölget, teljesen egy hullámhosszon vagyunk, elhívott találkozni is, DE barátnője van!!!

Teljesen bűntudatom van, hogy a barátnője mellett velem flörtölget,stb viszont úgy gondolom és úgy is álltam hozzá mindig is, hogy ha valakit elhagynak/megcsalnak akkor az csak is az ő hibája, mert nem adta meg a párjának azt amire szüksége volt, de mégis nagyon bűntudatom van.


Mit kéne tennem? Régen tetszik nekem ez a fiú és boldog lettem, hogy megismerkedtem végre vele rendesen,stb.


2014. márc. 18. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
csak nehogy úgy járj mint az elődöd...
2014. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kontálnék bele a dologba, ha párjával megteszi, akkor szerintem veled is megfogja. Mi a garancia arra, hogy nem?
2014. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lelkiismeretednek kell elszámolnod. Én például egy teljesen hétköznapi beszélgetés alkalmával is teszek egy lépést hátra, ha a srácnak megtudom, hogy barátnője van. Az, hogy ismerkedjek vele, teljesen kizárt.

Én nem tudnék ilyenbe belemenni. Jól gondold át! Most Te vagy a "szerető", mi lesz, ha Te leszel a megcsalt?

2014. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is pont erre gondolok, hogy ha mást megcsal vele akkor engem is megfog mással.:/

Köszönöm a megerősítést.

2014. márc. 18. 16:35
 5/5 Moszuke ***** válasza:

sem a szerető sem a megcsalt szerep nem jó.

a szerető csak egy eszköz, a megcsalt személy pedig megalázott.

nincs okod bűntudatra mert te nem tehetsz róla ha valaki rád kattan.


viszont most, hogy tudod, hogy foglalt a pasi és ennek tudatában folytatjátok a kavarást akkor már lehet bűntudatod mert az már a te hibád is, de amíg csak a pasi próbálkozik nálad te pedig következetesen lekoptatod addig nincs okod a bűntudatra

2014. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!