Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikus és biszexlányok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus és biszexlányok! Ti már voltatok fiúval?

Figyelt kérdés
Milyen volt? El tudtatok élvezni? Mire gondoltatok közben? Hány évesen történt? Kort és orientációt (érdeklődési irányt) írjatok kérlek!

2016. júl. 21. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
önéletrajzot neírjunk? xD
2016. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2016. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Igen férfi párom van és mikor szingli vagyok akkor keresem a csajok társaságát... A csak natur leszbikus lennék akkor soha nem lettem volna fiúval... Kedves kérdező ugye nem renénykedsz abban hogy egy leszbikus lányt dugj meg mert esélytelen. Nagyobb szerencséd van egy biszexuális lánynál. 22 N
2016. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem és nem is tervezem.

16/L/L

2016. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég tájékozatlan vagy...A biszex azért biszex mert volt fiúval, a leszbikus azért leszbikus mert nem volt.Èn utóbbi vagyok, tehát nem voltam és nem is leszek.

19/LL

2016. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
#5: Azért vannak olyan leszbikusok, akik voltak már fiúval. Későn fogatták el magukat, későn jöttek rá vagy egyszerűen csak próbálták magukra erőszakolni a "normát". :)
2016. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam. Nagyon jó volt. Igen, azt hiszem, hogy elélveztem, kicsit bonyolult ez nekem, a lényeg, hogy élveztem. :D Hát... arra, hogy akarom a partnerem és, hogy milyen jó. 16 éves korom előtt volt kicsivel, utána többször is lefeküdtünk.

16/L/B

2016. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bummer ***** válasza:
100%

Nekem egyszer volt élményem egy leszbikus lánnyal. Elég jó barátom volt már egy ideje mikor egyszer egy "lazulós" esténken szokásos témázáskor azért annyira kíváncsi volt már, hogy kizárólag velem megpróbálta milyen.

33/F

2016. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 5. Kommentelo. Inkabb te vagy alulinformalt. Attol hogy valaki lefekudt fiuval az nem azt jelenti, hogy o mar nem lehet leszbikus maximum biszex. Jelentheti azt pl.: hogy kiprobalta de nem tetszett neki, vagy rossz elmenye volt, vagy csak az 'norma' miatt tette. Az amirol te beszelsz azt leszbikus semanak nevezik. Aki sokszor fekudt le fiuval de vegul megis a noknel kotott ki az "bronz csillag leszbikus". Aki egyszer fekudt le fiuval, de nem elvezte, vagy nem tetszett neki a dolog es vegul a lanyok fele orientalodott az "ezust csillag leszbikus". Aki pedig nem fekudt le fiuval mert nem erdekelte, az "arany csillag leszbikus"(hozzateszem csendben hogy en is ilyen vagyok). Informalodj mielott beszelsz legyszives. 18/L/L
2016. aug. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!