Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mondanátok nekem olyan történe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok nekem olyan történeteket magatokról, ahol ti, férfiak heteroszexuálisként először szexeltetek pasival?

Figyelt kérdés

2016. júl. 25. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Lehet újat mondok de heteró pasi nem szexel férfival!
2016. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen engem is érdekelne :)
2016. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Ami a böriben történik, az ott is marad!
2016. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezen így külön nem gondolkodtam, hogy én heterosze.xuális vagyok vagy mi vagyok. Jártam lányokkal, meg el is voltunk, csak hogy is mondjam, úgy éreztem, hogy unatkozom velük. Elolvastam egy rakat könyvet, hogy kell randizni, udvarolni, sze.xelni. Ment is, csak nem éreztem semmi különöset, hogy nekem ettől most irtó boldognak kéne lennem.

Aztán az egyik munkatársamnál azt kezdtem érezni kb. két éve, hogy bejövök neki. Ő nem mondta, hogy meleg, bisze.x, akármi, csak egy csomót dumáltunk, elhívott színházba meg ilyenek. Nem is gondoltam, hogy "úgy" néz rám. Nem volt meleges a külseje, de elég lányos alkatú volt. Szóval én úgy éreztem, hogy nekem inkább ez a társaság kell. De soha nem tapizott le, nem hozott kellemetlen helyzetbe a munkahelyen. Aztán egyszer hazavittem és ott maradtam nála. Akkor lefeküdtünk egymással. Igazából nem szégyelltem magam, csak nem tudtam, hogy most hogyan tovább. Meg ő se nagyon. Szerintem neki sem volt sok tapasztalata. Utána őt áttették a cégen belül máshova és nem kerestük egymást. Én nem mertem, ő meg nem tudom. Szóval ez ilyen egyszeri dolog volt, azóta is sokat gondolok rá. Jelenleg azt gondolom, nem akarok se barátot, se barátnőt, de szexet se.

2016. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindig izgatott az orálszex gondolata sráccal (más nem igazán). Konkrétan a passzív szerep. Tizenéves korom óta fantáziáltam róla néha, de mindig a lányokat néztem meg az utcán, barátnőim voltak és a szex is remek volt velük - szóval érzelmi kapcsolatot férfiakkal sose tudtam elképzelni.


Pár hónapja végül kipróbáltam a dolgot. Egy sráccal chateltünk, aztán kamerán megnéztük egymást. Ő foglalt egy szobát 3 órára... Felmentem, vetkőztem és vagy 2 órán keresztül szoptam és nagyon élveztem. Nem okozott törést, rögzítettem, hogy ez jó élmény, néha nem ártana ilyesmi, de ennyi. Kicsit megkönnyebbülés volt, hogy ezt is tudom milyen. Szóval mindenképp megérte kipróbálni. Lányokkal való kapcsolatomban semmi törést nem okozott, és nem különösebben fáj azt mondani magamra, hogy biszexuális vagyok :)

2016. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!