Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudtok irni nyilvános WC-vel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok irni nyilvános WC-vel vagy zuhanyzóval kapcsolatos történeteket?

Figyelt kérdés
Természetesen szexuális tartalmút :)

2016. ápr. 30. 08:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Zuhanyzósat igen.
2016. ápr. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Autóval utaztam az országúton, amikor megálltam egy pihenőnél, hogy használjam a WC-t. Az első fülke használatban volt, betértem a másodikba.

Alig ültem le, amikor a szomszédból egy hang megkérdezi:

- Hogy vagy?

Nem tartozom azok közé, akik beszélgetésbe elegyednek egy férfi WC-ben mindenkivel, de ez alkalommal nem tudtam megállni, kissé zavartan válaszoltam:

- Elég jól!

Mire a szomszédos férfi megkérdezi:

- És, mit csinálsz?

Micsoda kérdés! Arra gondoltam, ez a beszélgetés határozottan kezd bizarr lenni, ezért csak annyit mondtam:

- Mint Ön is, Pest felé utazom!

A szomszéd idegesen megszólal újra:

- Te, ide figyelj! Később visszahívlak, a szomszéd fülkében van egy hülye, aki minden kérdésemre válaszol...

2016. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Osztálykiránduláson két zuhanyfülkénk volt összesen, és kettesével fürödtünk. Egyik lánnyal sokáig vacsoráztunk, és mi kerültünk a végére. Jóba voltunk mindig, még sose voltam az a nagy nőcsábász, azt mondta fürödhetünk együtt, ha nem lesek. Ő elfordult tőlem a fal felé, és így nem látott engem. Viszont én a popsiját tökéletesen, nem nortsm ki, elkezdtem verni rá. Rohadt kínos volt, mert hamarabb meglett, mint gondoltam, és kérdezte megfordulhat-e, megvagyok-e már. Aztán mondtam, hogy szégyenlős vagyok, ne nézzen már. Becsukta a szemét, és amíg megtörülközött kicsaptam rá. Lassan 10 éve történt, de a mai napig emlékszek a testére, a puncija szőrös volt, és ilyen aranyos ki a mellei voltaj
2016. ápr. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Volt egy-kettő.

A szekszárdi vasúti WC-ben szoptam jó párszor. Volt visszatérő is, aki a szájba pisit is szerette.

A tolnai Tescoban WC-ben is voltam egyszer egy sráccal, azóta párszor még megszopatott, de már máshol (lehet azért zárták be a Tescót) :D

2016. máj. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

utolsó: te egy igazi köpőcsésze vagy..

utolsó előtti: ez meleg kategória, itt senki nem veri szőrös puncira :D

2016. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
óhóhóh tudnék bőven:D
2016. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó előtti: végül is szeretem ha "köpőcsészének" használnak, úgyhogy igazad van! :D
2016. jún. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Recskáztam már nyilvános vécében és zuhanyzóban is. :D

18/F

2016. júl. 14. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
93%
Egy hasonló nekem is van mint a harmasnak
2016. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
egyszer b.@.s.z.t.a.m nyilvános wc-be! (üveget falhoz)
2016. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!