Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire nehéz a korosztályomm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz a korosztályommal ismerkedni biszexuális érdeklődés esetén? 19/F

Figyelt kérdés
2016. júl. 24. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom könnyebb, mint a 30-as és attól fölfelé korosztálynak. Szerintem ti fiatalok már jobban kezelitek ezt a meleg/biszex dolgot. Az én korosztályomban elég sok férfi szerintem öngyűlölő biszexuális és elég gyakran képtelenség laza férfias haveri kapcsolatot kialakítani, illetve mintha ciki lenne érzelmeket kifejezni. Azt vettem észre, hogy 40+-os simán szóba elegyednek velem pl. a strandon, konditeremben. Múltkor pont egy 19 éves sráccal beszélgettem edzés után a szaunában hosszasan. Szerintem heteró volt és én meg nem is akartam felszedni, de jól esett látni, hogy nem antiszociális. Érdekes volt, szaunában végig dumáltunk, aztán elmentünk lezuhanyozni ott is dumáltunk, egymással szembe álltunk semmi szégyenlősködés. Persze bejöttek a bunkó, homofób, önygűlölő, mérges-ideges képet vágó látensek/heterók/biszexek. Már az kiverte a biztosítékot, hogy beszélgetünk. A 19 éves srác erre úgy beijedt, hogy elhúzott a teremből elköszönés nélkül. Ezért vagyok kiakadva a homofókra/öngyűlőkre mert tönkreteszik az emberi kapcsolatokat.


Hetero F/29

2016. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha lánnyal akarsz ismerkedni akkor nálam könnyű dolgod lenne:)
2016. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Velem ismerkedhetsz 19/F :D
2016. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

Budapesten így ismerkedni pont a világ legkönnyebb dolga, a keretek felállítása kicsit nehezebb, de abból is a legjobban állunk. ;)


19F/bi/aktív


Vidékről azt hallom, ott csak kortárs (16-20 év) közösségben.

2016. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!