Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem is idegesít meg semmi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is idegesít meg semmi, csak ideje volt kiírni magamból?! Bővebbent lent!

Figyelt kérdés
Világéletemben barátnőim voltak , elég sok csajjal voltam együtt és kizárólag a lányokhoz vonzódom. Egyszer viszont volt egy buli , ami szexuálisan ugye eléggé nyitott volt . Volt ott 1 transzi fiú , totál ugynézett ki mint 1 lány. Én szétvoltam csapva mint atom , mondta is hogy miujság vele de én megengedtem neki hogy khmm orálisan megcsináljon és akk kva jó volt , ma már viszont szégyellem kicsit. ÉS azóta is lányok csak , egy férfihoz nem tudnék nyúlni úgy..akkor ez meg mivolt? :D 26 /f

2016. aug. 1. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mittomén.. beállva sok f.a.szságot művelünk.könyveld el tapasztalatként és tegyél ezzel pontot a végére
2016. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez már csak így lesz :D
2016. aug. 1. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Kérdezd meg akármelyik férfit, hogy ha ül az asztalnál él valaki egyszer csak az asztal alatt leszopja úgy hogy senki nem látja, lenézne-e? Nagy dilemma.

Én nem néznék le. Jó volt és kész, + megkímélem magam egy csalódástól.

Neked is jó volt, ennyi. Részegen nem szégyen hülyének lenni.

Ami veled történt, az szerintem elég nagy handycap, mert ha egy lány rosszul szopik akkor mondhatod neki, hogy nem szop olyan jól mint egy transzi :D

2016. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hahaha igen . Bár tény és való hogy sokkal jobban szopott mint egynémely lány :D És most ne egy lepukkant szőrös mackót képzeljetek el , hanem lányosabb volt 1 lánynál :D Nem tudom ha lenne még rá alkalom belemennék -e . De hát őrült egy világ ez :D
2016. aug. 1. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A férfi transzik nagyon a nőkre hajaznak.

Ez a céljuk. Sztem meg neked bejött,hogy lányos,de mégse egy átlagos csaj.


És köztudott,hogy sok tarnszi jobban szopik,mint sok heteró csaj.

Tapasztalatnak jó :)

2016. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen de max ennyi :D
2016. aug. 3. 10:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ez kihasznált alkalom volt.
2016. aug. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!