Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem volt rajta gumi. Kivette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

XXXDiDiXXX kérdése:

Nem volt rajta gumi. Kivette elment de visszarakta. Egy adag landolt bennem is. Gyorsan elmentem kinyomtam magamból és letusoltam. Terhességnek mekkora az esélye?

Figyelt kérdés
Fordult már ilyen elő velem csak az telibe vágott. Ott is kinyomtam magamból kimostam magam és semmi baj nem volt.De most nem volt alkalmam kimosni magam.Sajnos mostanában elég rendszertelen a mensim. Már meg kelett volna jönnie. De nem azért nem jön meg mert terhes vagyok. de ez az eset tegnap történt...
2010. júl. 27. 09:30
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:

Olyan 10% környéki.

ÉS mi lesz, ha terhes leszel?

2010. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Hát akkor sajnos akkor a legrosszabb. És basszus sose fordult elő a 2 év alatt ilyen... csak most nagyon egymásra voltunk hangolva... Felelőtlenség. És pedig a párom 29 éves úgy tudja irányítani ahogy akarja és most pafff...
2010. júl. 27. 09:37
 3/50 A kérdező kommentje:
ne haragudj kedves kommentelő mennyi idős vagy?
2010. júl. 27. 09:42
 4/50 anonim ***** válasza:
27 vagyok. Miért kérded?
2010. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
mert nem szeretnék 15 16 éves "okos" lányoktól tanácsokat kapni. Így is eléggé ég a pofám... Mindig tudom mi a helyes és mi nem... és csak egy kicsit elveszti az emeber a fejét és kész a baj...
2010. júl. 27. 09:48
 6/50 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem célom, hogy kioktassalak. Mindenesetre messze nem 100% az esélye, de nem is 0. A helyedben elgondolkodnék a 72 órás tablettán. Azért kérdeztem, hogy mi van, ha terhes vagy, hogy tudjam, mekkroa gond. Mert ha mondjuk úgyis tervezgettétek a közeljövőben, akkor nem olyan gáz, ha most beüt a baba, mint ha eszed ágában sem lenne.
2010. júl. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:

Sztem esemény utáni, ha nem akarsz váratlan meglepetést.

Én sem vagyok 16 éves

2010. júl. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:

Nem akarok senkit se megsérteni de ennyi idős korban illene már tisztában lenni a fogamzásgátlás módszereivel, meg a felelősség súlyával.

Csak nagyon kevesen vannak akik nem szedhetnek tablettát, ha épp szüneteltetted, akkor az lehet indok rá... Bár akkor is létezik más fogamzásgátló módszer.

2010. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:

Nem a kioktatáson van a hangsúly, hanem hogy magadat teszed tönkre és talán egy leendő életet.

Még ha ez is a helyzet, akkor is ott a 72 órás tabletta, ahogy feljebb mondták. Mindenképp.

2010. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
nem szeretnék bébit... Viszont így is eléggé romokban van a hormon rendszerem és megvágom ezzel a gyógyszerral hát... pfff... :)
2010. júl. 27. 09:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!