Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 18 éves meleg srácok! Ti hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves meleg srácok! Ti hol vagy hogyan szoktatok ismerkedni helyes, normális srácokkal? Társaságban hogyan lehet tudni ki meleg?

Figyelt kérdés

2015. aug. 23. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Igaz hogy nem vagyok 18, hanem 36, de simán a neten lehet ismerkedni. Rómeó, badoo, tinder. Vagy elmész az Alterba vagy melegbarát kávézóba (Why Not). A múltkor egy fiatal srác szólított meg az utcán, mert szimpatikus voltam neki.
2015. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Az első válaszolótól megkaptad azt a választ amit momndtam volna. :D

Egyébként Pesten a nyugati pályaudvar környékén sok melegbarát hely van, a környéken sok melegfiút láthatsz.

2015. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Én se 18 vok de érdekel engem is, bár én azt mondom élőben nem mernék kezdeményezni hisz mekkora szívás ha nem meleg....
2015. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Én egyetemista srác vagyok, és megértem, miért tetted fel a kérdést. Nagyon nehéz manapság normális beszélgetőpartnert, barátot találni. :/ Viszont ennek ellenére nem szabad feladni, bár sokszor nagyon reményvesztett vagyok én is. Én neten próbálkozom, de nem társkeresőkön. Van egy-két jó tapasztalatom egyébként, de a többi kudarcba fulladt. :/ Remélem, nem baj, hogy válaszoltam, mert én már nem 18 éves vagyok. Sok sikert és kitartást! :) 20/f
2015. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Grindr / romeo App-ok ... én nekem segítettek :)


Hajrá mindenki!

20/f

2015. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
En se vagyok 14 de en pl itt is sok meleget ismertem meg 14/f/m
2015. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó. Te inkább hagyd el az oldalt. Tudod,

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.


Én nem vagyok meleg, maximum bi, bár soha nem voltam férfival. Majd egyszer.

Þöbbször elő fordult, hogy útcán, szórakozó helyen szólítottak le melegek.

2015. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 petike30 ***** válasza:
92%
33 vagyok ès internet facebook meleg cshat vagy ismerkedö oldal vagy pl itt hmm na
2015. aug. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos egyáltalán nem könnyű, főleg megszólítani, még meleg helyen is. :S

Egy társaságban meg nehéz megállapítani, hogy ki a meleg. Talán esetleg, aki feltűnően viselkedik, bár ez is csak egy sztereotípia.

2015. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!