Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Össze vagyok zavarodva kicsit....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva kicsit. Vajon megérné?

Figyelt kérdés
Romantikusan és szexuálisan a lányokhoz vonzódom, ez biztos. Viszont amikor éppen kicsit izgatottabb állapotban vagyok, szinte bármelyik nemre rá tudnék mászni, tehát valószínűleg szex téren nyitott lehetek a fiúkra is, viszont romantikusan egyáltalán nem. Mindenki azt szokta mondani, hogy az elsőnek legyen jelentése és érzelemből történjen, de ha egyszerűen nem tudok semmit érezni, akkor vajon megéri kipróbálni?
2016. szept. 27. 15:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és lány vagyok.
2016. szept. 27. 15:41
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Először olyannal legyél akit szeretsz :) akár fiú akár lány! Később is ráérsz kipróbálni, ha még érdekelni fog! Szerintem csak a hormonok miatt érzel így! Ha később erősödik, úgy érzed menne az érzelmi része is fiúkkal akkor bi' vagy és majd azzal legyél / leszel aki tetszik, szereted :D
2016. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsöt szerintem is olyannal erdemes akit szeretsz.aztan majd ha nagyon izgat probald ki fiuval is :)
2016. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, ahogy írták, szóval nem érdemes elkezdeni a szexuális életet egy idegennel (legyen az nő vagy férfi)

Ha már tapasztaltabb vagy akkor simán kipróbálhatsz különböző embereket, akár pasit is egy kósza menetre, de a legelső szexuális aktust ha teheted a szerelmeddel csináld!

2016. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
HOGY EZ MEKKORA MARHASÁG: Először olyannal legyél akit szeretsz :) Ha átver legalább 1 életen át hordozd magadban a fájdalmat? Mert hát ugye az elsőre míg élsz emlékezni fogsz,ugye? Szép kezdet lenne mi? S mondja valaki hogy nincs benne a pakliban,ugye?
2016. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!