Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Össze vagyok zavarodva.30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva.30 éves házas férfi vagyok, aki elvileg hetero, de úgy érzem beleszerettem egy 18 éves kisfiús arcú fiúba. Mihez kezdjek? Komolyan azon gondolkodom hogy felkötöm magam.

Figyelt kérdés
Alig bírtam ki nélküle egy hetet. most alszik, hétvégére áthívtam, feleségem nincs itthon. én meg itt vagyok, aktus volt, én meg nem tudom mit csináljak. lehet kimegyek az utcára szellőztetni a fejem. vagy megölöm magam.
2016. aug. 27. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szabad elfolytani a vágyakat, mert ez lesz a vége: 30 év után törnek a felszínre. Akkor meg sokkal rosszabb.
2016. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt minden héten meg fogod kérdezni?

Nagyjából itt ugyanazok az emberek vannak, és ugyanazt fogják válaszolni mint a múlt heti kérdésre. Ebből miért hagytad ki hogy terhes a feleséged?

2016. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
egész este játszottunk és hogy néztem a mosolya, az arca, mindene, édes volt. a baj csak az hogy a feleségemnek meg útban a gyerek.... komolyan nem tudom mit tegyek.
2016. aug. 27. 22:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy felkötöd magad, az nem megoldás semmire.

Figyelj, jobb lenne, ha most nehány napra megszakítanál minden kapcsolatot a fiúval, csak amíg átgondolod, hogy mi legyen. Mert vagy a feleségeddel maradsz, neveled a gyerkőcöd és közben viszonyod lesz a sráccal, vagy szakítasz a feleségeddel és fizeted a gyerektartást, meg hétvégi apuka leszel, cserében viszont szabad vagy... Neked kell eldönteni, hogy mi a fontosabb, illetve, hogy mit bír el a lelki ismereted.

2016. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
amúgy ha válásra kerülne a sor, akkor sem veszítek semmit, van házassági szerződésem, amit kötöttem, így szinte minden az enyém maradna. kivéve az autója, azt ő vette... viszont h hova menne, na azt nem tudom.... ezért is inkább felakasztom magam.
2016. aug. 27. 23:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Megtetted végül?
2016. aug. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha házas vagy, azzal elkötelezted magad 1 ember mellett egy életre. Ez az elköteleződés a hűséget is jelenti normális esetben. Az, hogy most te fiúval vagy lánnyal csalod meg, az lényegtelen. Hagyd ezt a fiút, hiszen neked már van párod. Én évek óta együtt vagyok melegként a barátommal. Sokszor elkaptak a vágyak, hogy elmenjek ezzel-azzal lefeküdni, de soha nem tettem meg. Ez természetes dolog, hisz mindenkinek vannak olyan vágyai, amiket a párja nem tud neki megadni. De attól nem az a megoldás, hogy rögtön mással lefekszünk.

Felkötni ne kösd fel magad, főleg úgy ne, hogy már útban van a gyerek, mert azt neked kell majd eltartani. Tényleg hagyd ezt a fiút, ne ismerkedj mással se. A feleségeddel foglalkozz, ha már elvetted.

2016. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Én lefeküdhetek a terhes feleségeddel?
2016. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Azon érdemes elgondolkodni, hogy a kétirányú vonzalom nem ugyanaz. A fiúhoz való vonzódás alapvetően nyers, fizikai vonzódás, mondhatni a hús bűnös gerjedelme, feltehetőleg nem egész életre terveznéd, azaz inkább egy rövid idejű kirobbanás. A nőhöz és a megszületendő gyerekez való vonzódás viszont szélesebb körű, többféle érzelmet és érzést magában foglaló vonzódás és kapocs, kevésbé önző, több benne az elkötelezettség és a hosszabb távú kilátás.
2016. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Azért ne legyen bűntudatod, hogy hova megy a feleséged, ha szakítasz. Van szerződés, ő beleegyezett, tehát pontosan tudta mire adja a fejét, és hogy bárminek vége lehet. Az ő felelőssége biztosítani a jövőjét.
2016. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!