Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire számítok biszexuálisn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számítok biszexuálisnak, vagy sem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

7-8 évesen, kisiskolás koromban volt homoerotikus élményem. Egy barátommal már-már rendszeresen játszottunk egymás fütyijével. Már erekcióink is volt, de ugye még nem élveztünk el. Ilyenkor leginkább kézzel játszottunk és bekaptuk egymásnak.


Azóta semmi homoszexuális hatás nem ért. Hetero kapcsolatom volt, férfival csókot, simogatást, bármi fajta érzelmes, anális behatolást nem tudnék soha elképzelni. Jelenleg is hetero kapcsolatban élek.


Maga a pénisz viszont izgat továbbra is, de egy férfin semmi más nem. A közös maszturbálás, akár egymásnak amiről szoktam fantáziálni, esetenként az orál, de ahogy írtam 8 éves korom óta nem volt ilyenben részem.


Szerintetek mennyire számítok biszexuálisnak, mondjuk egy 0-100 közötti skálán?



2016. okt. 4. 17:47
 1/5 anonim válasza:
100%

Nincs olyan h egy 0-100 közötti skálán. Vagy biszex vagy, vagy nem.

Tedd fel magadnak a kérdést; izgat egy férfin bármi is?

2016. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexuálisan vonzódsz mind a két nemhez és tudnál is létesíteni mind két nemmel szexuális kapcsolatot akkor Biszexuális vagy!!!!!
2016. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 és 2: Nem az kérdeztem, hogy az vagyok-e, hanem, hogy mennyire számítok annak a leírtak alapján.
2016. okt. 4. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet így kategorizálni a szexualitás nem fekete-fehèr. Te heteró vagy némi homo beütéssel. 1-100 skálán ahol 1 a hetero 100 a homo olyan 10-15 körül vagy.
2016. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

10 és 30 közt kis részben a férfiakhoz vonzódva.

Mint én is:)

2016. okt. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!