Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az baj ha családos, házasságba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha családos, házasságban élő férfiakhoz vonzódom?

Figyelt kérdés

Nem tudom köze lehet-e ahhoz, hogy első férfi partnerem is családos apuka volt. A felesége tudta nélkül heti 1-2× összejárogattunk.

Izgat, hogy titokban csináljam velük.

Ez nagyon beteges?

22/F



2016. okt. 7. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is tetszenek az ugy mond nehezen kaphato ferfiak. Nem tudom miert.... :)) amugy en lany vagyok!

Betegesnek nem beteges, foleg ha a masik fel is benne van a dologba mert ugye ehhez nem csak egy ember kell.... az meg mar mas dolog hogy nem tul huseges akkor a masik ha siman megcsalja a feleseget,parjat. En nem hibaztatnam vagy mondanam magamra ez miatt hogy beteges. Senki nincs rakenyszeritve semmire... ha nem akarnak akkor lehet nemet is mondani! En nem itellek el ! :)))

2016. okt. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj, hozzám is vonzódhatna egy rendes srác:)


F

2023. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!